Przebudowa otwartego zbiornika retencyjnego w Gostkowie

GMINA PRZASNYSZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00082157
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00082157/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-31 12:32
Lokalizacja
Przasnysz, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-109c6273-c6f3-403f-9dbd-3768a7a794e1
Identyfikator
7611535277
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi projektowania architektonicznegoBudowa obiektów inżynierii wodnejRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie usuwania gleby

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ SZCZEPAŃSKIWąsewo, PL · lot 0
376 770 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00082157 z dnia 2025-01-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa otwartego zbiornika retencyjnego w Gostkowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZASNYSZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667830

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. św. Stanisława Kostki 5

1.5.2.) Miejscowość: Przasnysz

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugprzasnysz@przasnysz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przasnysz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-109c6273-c6f3-403f-9dbd-3768a7a794e1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa otwartego zbiornika retencyjnego w Gostkowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-109c6273-c6f3-403f-9dbd-3768a7a794e1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00082157

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00002209/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Przebudowa otwartego zbiornika retencyjnego w Gostkowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, operacje typu „Zarządzanie zasobami wodnymi” w ramach poddziałania „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00638421

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.28.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa otwartego zbiornika retencyjnego w Gostkowie. Przedmiot zamówienia jest współfinansowany z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, operacje typu „Zarządzanie zasobami wodnymi” w ramach poddziałania „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa”.
2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje m. in.:
1) roboty przygotowawcze;
2) roboty ziemne;
3) roboty umocnieniowe i wykończeniowe;
4) roboty porządkowe wokół stawu;
5) odtworzenie rozebranych ogrodzeń;
6) ujęcie wód powierzchniowych;
7) zabezpieczenie od strony drogi barierami energochłonnymi;
Z racji na możliwość występowania ładunków wybuchowych z okresu II wojny światowej, Wykonawca zobowiązany jest do sprawowania nadzoru saperskiego w trakcie realizacji zamówienia.
Pozwolenie wodnoprawne uzyska Zamawiający, wniosek o wydanie pozwolenia wodnoprawnego złożony zostanie w grudniu 2024 roku, szacunkowy termin uzyskania pozwolenia: luty 2025 roku.
Zamówienie realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 376770 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 388000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 376770 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CAT-KOP Paweł Szczepański

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7591648190

7.3.3) Ulica: ul. Goworowska 1A

7.3.4) Miejscowość: Wąsewo

7.3.5) Kod pocztowy: 07-311

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 376770 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji zamówienia do 5 miesięcy od dnia zawarcia umowy, nie dłużej niż do dnia 30 maja 2025 roku
2025-01-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane