Świadczenie usług przez specjalistów w ramach zadań wiodącego ośrodka koordynacyjno-rehabilitacyjno-opiekuńczego – edycja 2.

SOSW Będzin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00301969
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-07-12 09:23
Lokalizacja
Będzin, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6251583597
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi edukacji specjalnejUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi rehabilitacyjne

Wykonawcy

4 przyznane

Dorota PodleżyńskaWojkowice, PL
14 850 PLN
Michał PardusCzeladź, PL
14 850 PLN
Beata KomórBędzin, PL
14 850 PLN
Monika MelczykJaworzno, PL
4500 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.