Wykonanie i dostawa materiałów reklamowych na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI W OLSZTYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00302214
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-12 10:14
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7393033097
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi drukowania i dostawyRóżne drukiMateriały reklamowe
Wykonawcy
9 przyznanych
PROMOBAY BRZOSKOWSKI KAMAJ SPÓŁKA JAWNAPoznań, PL
24 686 PLNDARIUSZ SAMULEWSKIWarszawa, PL
3504 PLNPROMOBAY BRZOSKOWSKI KAMAJ SPÓŁKA JAWNAPoznań, PL
24 686 PLNKAROLINA OSIERDATychy, PL
1372 PLNEUREKA PLUS AGENCJA REKLAMY BARBARA FEDOROWICZ RYSZARD FEDOROWICZRzeszów, PL
15 287 PLNEUREKA PLUS AGENCJA REKLAMY BARBARA FEDOROWICZ RYSZARD FEDOROWICZRzeszów, PL
15 287 PLNEUREKA PLUS AGENCJA REKLAMY BARBARA FEDOROWICZ RYSZARD FEDOROWICZRzeszów, PL
15 287 PLNEUREKA PLUS AGENCJA REKLAMY BARBARA FEDOROWICZ RYSZARD FEDOROWICZRzeszów, PL
15 287 PLNPROMOBAY BRZOSKOWSKI KAMAJ SPÓŁKA JAWNAPoznań, PL
24 686 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.