Sukcesywna dostawa środków dezynfekcyjnych i antyseptycznych.
Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00082200
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00082200/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-31 12:37
- Lokalizacja
- Siemianowice Śląskie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c5c532e3-61c8-4afb-aaad-3f7d3f71abf6
- Identyfikator
- 6431005873
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
Wykonawcy
2 przyznane
ASPIRONIX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 0
54 540 PLNCENTRUM ZAOPATRZENIA MEDYCZNEGO "CEZAL" SPÓŁKA AKCYJNA - WROCŁAWWrocław, PL · lot 1
130 874,62 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00082200 z dnia 2025-01-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa środków dezynfekcyjnych i antyseptycznych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272165010
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 2
1.5.2.) Miejscowość: Siemianowice Śląskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@clo.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.clo.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c5c532e3-61c8-4afb-aaad-3f7d3f71abf61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa środków dezynfekcyjnych i antyseptycznych.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c5c532e3-61c8-4afb-aaad-3f7d3f71abf6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00082200
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00048591/33/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.20 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00638975
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CLO/ZP/50/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 181280,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 11. Opatrunek hydrożelowy, służący do oczyszczania, nawilżania i długotrwałego utrzymywania wilgotności w ranie, umożliwiający prawidłowy proces gojenia. Opatrunek ma dodatkowo niwelować nieprzyjemny zapach z ran. Przeznaczony zarówno do stosowania na rany i błony śluzowe. Konserwowany za pomocą NaOCl/HOCl w stężeniu 0,05 – 0,06%. Wyrób medyczny. Ilość: 125 litrów. Tuba: 250 ml.
Ilość: 500 tub.
2. Środek utleniający w formie sprayu na bazie podchlorynu sodu/kwasu podchlorawego o stężeniu w zakresie 0,07-0,08%, działaniu antyseptycznym i dezynfekującym. Przeznaczony do nawilżania i wspierania procesu gojenia ran, usuwający stany zapalne i obniżający liczbę drobnoustrojów, na skórze i błonach śluzowych. Środek musi zapewniać wilgotne środowisko w ranie oraz niwelować nieprzyjemny zapach z rany. Wyrób medyczny. Ilość: 250 litrów. Butelka: 500 ml.
Ilość: 500 butelek.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
4.5.5.) Wartość części: 50500,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 21. Sterylny, gotowy do użycia żel służący do oczyszczenia, nawilżania i odkażania ran ostrych, przewlekłych jak i oparzeniowych I-II stopnia, do usuwania biofilmów z rany w sposób zapewniający ochronę tkanki; bezzapachowy; zawierający poliheksanidynę i betainę; bez zawartości dodatkowych substancji czynnych takich jak jodopowidon, dichlorowodorek oktenidyny. Minimalizujący ból, fetor oraz stabilizujący pH w ranie na poziomie fizjologicznym. Wykazujący skuteczność bójczą wobec szczepów wielolekoopornych, mogący być połączony z opatrunkami z zawartością srebra. Wyrób medyczny klasy III. Ilość: 200 litrów. Tuba: 250 ml.
Ilość: 800 tub.
2. Gotowe do użycia chusteczki przeznaczone do higienicznego mycia i dekontaminacji całego ciała bez konieczności spłukiwania i zmywania; usuwające nieprzyjemne zapachy; na bazie poliheksanidyny; skuteczny na bakterie (w tym MDRO Multi-Drug Resistant Organism, np. Staphylococcus aureus, MRSA; Enterococcus hirae; Pseudomonas aeruginosa; Acinetobacter baumannii; Enterococcus faecium (VRE); Klebsiella pneumoniae (ESBL)) oraz grzyby (Candida albicans). Wyrób medyczny klasy III. Ilość: 1000 sztuk. Opakowanie: po 10 sztuk.
Ilość: 100 opakowań.
3. Gotowy do użycia roztwór przeznaczony do dekontaminacji, płukania, pędzlowania jamy ustnej, utrzymania flory fizjologicznej ust i codziennej higieny jamy ustnej; na bazie poliheksanidyny; bez zawartości octenidyny, alkoholu i chlorheksydyny, do zastosowania na uszkodzoną tkankę, skuteczny na bakterie (w tym MDRO Multi-Drug Resistant Organism, np. Staphylococcus aureus, MRSA; Enterococcus hirae; Pseudomonas aeruginosa; Acinetobacter baumannii; Enterococcus faecium (VRE); Klebsiella pneumoniae (ESBL)) oraz grzyby (Candida albicans). Wyrób medyczny klasy III. Ilość: 5 litrów. Butelka: 250 ml.
Ilość: 20 butelek.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
4.5.5.) Wartość części: 130780,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 54540,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 54540,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 54540,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ASPIRONIX Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213675196
7.3.3) Ulica: Różyckiego 3
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-324
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 54540,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-21 do 2025-07-21Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 130874,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 139685,04 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 130874,62 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Centrum Zaopatrzenia Medycznego ‘’CEZAL’’ Spółka Akcyjna - Wrocław
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8990107208
7.3.3) Ulica: Widna 4
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 50-543
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 130874,62 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-21 do 2025-07-21| 2025-01-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |