Dostawa mobilnych urządzeń do cyfrowej transmisji danych w ramach projektu „Krajowe laboratorium sieci i usług 5G wraz z otoczeniem.”
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00302731
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-12 11:50
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 000001614
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Komputer tabletTelefony GSM
Wykonawcy
2 przyznane
SPINEL SP. Z O.O. PODWALE 75 50-449 WROCŁAW REGON 930288722Wrocław, PL
70 640,13 PLNSPINEL SP. Z O.O. PODWALE 75 50-449 WROCŁAW REGON 930288722Wrocław, PL
30 750 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.