Przebudowa ul. Wodnej w Murowanej Goślinie

GMINA MUROWANA GOŚLINA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00302737
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00302737/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-12 11:52
Lokalizacja
Murowana Goślina, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-61c0ccac-0a84-11ee-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
7773159427
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie przestrzeniUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty drogoweInstalowanie znaków drogowychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00302737 z dnia 2023-07-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Wodnej w Murowanej Goślinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MUROWANA GOŚLINA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258595

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Powstańców Wielkopolskich 9

1.5.2.) Miejscowość: Murowana Goślina

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-095

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.7.) Numer telefonu: 618923600

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@murowana-goslina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/murowana-goslina

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/774698

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ul. Wodnej w Murowanej Goślinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61c0ccac-0a84-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00302737

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00030788/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Przebudowa ul. Wodnej w Murowanej Goślinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Przedmiot Zamówienia współfinansowany jest ze środków pochodzących z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych, na który Zamawiającemu została udzielona przez Bank Gospodarstwa Krajowego Promesa wstępna nr Edycja2/2021/5156/PolskiLad wydana 04.04.2023 r.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00261445

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.17.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia, w systemie „zaprojektuj i wybuduj”, należy opracować kompletną dokumentację projektowo - wykonawczą i na jej podstawie wykonać roboty budowlane obejmujące przebudowę ul. Wodnej wraz ze skrzyżowaniem z ul. Łąkową w Murowanej Goślinie, w ramach zadania pn.: Przebudowa ul. Wodnej w Murowanej Goślinie” oraz opracować dokumentację powykonawczą po zrealizowaniu robót budowlanych, a także – przez cały okres realizacji zamówienia - sprawować nadzór autorski.
2. Przedmiot Umowy obejmuje:
a) zaprojektowanie na podstawie Programu Funkcjonalno Użytkowego przebudowy ul. Wodnej wraz ze skrzyżowaniem z ul. Łąkową w Murowanej Goślinie i uzyskanie wszelkich koniecznych warunków, uzgodnień oraz decyzji pozwolenia na budowę lub decyzji zezwalającej na realizację inwestycji drogowej (ZRID),
b) wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji budowlano wykonawczej polegających na przebudowie ulicy Wodnej wraz ze skrzyżowaniem z ul. Łąkową w Murowanej Goślinie oraz pełnienie nadzoru autorskiego
c) zaprojektowanie na podstawie Programu Funkcjonalno Użytkowego przebudowy ul. Łąkowej od skrzyżowania z ul. Wodną do skrzyżowania
z ul. Poznańską i uzyskanie wszelkich koniecznych warunków, uzgodnień oraz pozwolenia na budowę lub zezwolenia na realizację inwestycji drogowej (ZRID).
3. Przedmiot zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71222000-0 - Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4520000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4988000,00 PLN

2023-07-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane