Dostawa wyrobów medycznych stosowanych w endoskopii dla SP ZOZ Szpitala nr 2 w Mysłowicach
SP ZOZ Szpital nr 2 im. T. Boczonia w Mysłowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00302854
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-12 12:12
- Lokalizacja
- Mysłowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 2220685722
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przyrządy do endoskopii, endochirurgiiPaski odczynnikoweZaciski, szwy, podwiązki naczynioweIgły medyczneRóżne urządzenia i produkty medyczneJednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczneTechniki operacyjne
Wykonawcy
16 przyznanych
BOSTON SCIENTIFIC POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
228 835,8 PLNHAMMERMED MEDICAL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNAŁódź
7884 PLNLencomm Trade International Sp. z o.o.Warzsawa, PL
2487,24 PLNTERESA WOŹNIEWSKAWarszawa, PL
12 096 PLNSUN-MED S.C. DOMINIK SIEKIERSKI, SŁAWOMIR NAPARTYŁódź, PL
12 096 PLNCAMEDICA PAWEŁ HARASIMIUK SPÓŁKA KOMANDYTOWANiemce, PL
6480 PLNHEBU MEDICAL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSady, PL
24 192 PLNCAMEDICA PAWEŁ HARASIMIUK SPÓŁKA KOMANDYTOWANiemce, PL
1080 PLNHAMMERMED MEDICAL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNAŁódź
53 244 PLNHAMMERMED MEDICAL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNAŁódź
11 475 PLNHAMMERMED MEDICAL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNAŁódź
17 064 PLNCAMEDICA PAWEŁ HARASIMIUK SPÓŁKA KOMANDYTOWANiemce, PL
1512 PLNTERESA WOŹNIEWSKAWarszawa, PL
820,8 PLNCAMEDICA PAWEŁ HARASIMIUK SPÓŁKA KOMANDYTOWANiemce, PL
62 046 PLNHAMMERMED MEDICAL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNAŁódź
52 704 PLNCAMEDICA PAWEŁ HARASIMIUK SPÓŁKA KOMANDYTOWANiemce, PL
803,52 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.