Wykonanie naprawy elementów mocowań przestrzennej kratownicy typu „Almos” do środkowej ramy kratownicowej w budynku hali COS Torwar Lodowisko w COS w Warszawie przy ul. Łazienkowskiej 6a – 2 post.
Centralny Ośrodek Sportu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00302881
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00302881/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-12 12:16
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3cacc84b-10dc-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 7010273950
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00302881 z dnia 2023-07-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie naprawy elementów mocowań przestrzennej kratownicy typu „Almos” do środkowej ramy kratownicowej w budynku hali COS Torwar Lodowisko w COS w Warszawie przy ul. Łazienkowskiej 6a – 2 post.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centralny Ośrodek Sportu
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142733356
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łazienkowska 6a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-449
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 225298768
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@cos.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.cos.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3cacc84b-10dc-11ee-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sport
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie naprawy elementów mocowań przestrzennej kratownicy typu „Almos” do środkowej ramy kratownicowej w budynku hali COS Torwar Lodowisko w COS w Warszawie przy ul. Łazienkowskiej 6a – 2 post.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3cacc84b-10dc-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00302881
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00008038/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont konstrukcji dachu hali COS Torwar Lodowisko w podziale na części
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZ/P/17/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 289204,51 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie naprawy elementów mocowań przestrzennej kratownicy typu „Almos” do
środkowej ramy kratownicowej w budynku hali COS Torwar Lodowisko w Centralnym Ośrodku Sportu w Warszawie przy ul.
Łazienkowskiej 6a.
Prace naprawcze będą polegać m.in. na:
- piaskowaniu elementów konstrukcyjnych węzła – oczyszczenie z rdzy, zabrudzeń, odspojonej farby, etc.
- wymianie wszystkich istniejących śrub na śruby wyższej klasy 8.8 (740 elementów, w tym 680 łączników śrubowych klasy
8.8 oraz 60 śrub sprężających 10.9HV do naprostowania blach węzłowych),
- wzmocnieniu elementów węzłowych blachami zgodnie z projektem,
- wypełnieniu poziomej szczeliny żywicą o wytrzymałości nie gorszej niż 80-100 MPa,
- ścięciu wskazanego w projekcie kątownika w węźle,
- naprawie uszkodzeń powłoki antykorozyjnej – oczyszczenie i pomalowanie elementów konstrukcyjnych, m.in. w miejscach,
w których były zakładane wymiany,
- wywiezieniu i utylizacji odpadów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
71312000-8 - Usługi doradcze w zakresie inżynierii konstrukcyjnej
71318000-0 - Inżynieryjne usługi doradcze i konsultacyjne
71500000-3 - Usługi związane z budownictwem
71315000-9 - Usługi budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jedyną ofertę odrzucono na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 10 ustawy Prawo zamówień publicznych, który stanowi, że Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli zawiera błędy w obliczeniu ceny lub kosztu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2023-07-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |