Zakup kontynuacji licencji i opieki serwisowej oprogramowania Simple.ERP oraz XPRIMER

Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00082368
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00082368/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-31 12:56
Lokalizacja
Wołomin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6b603018-317a-4db4-a839-664f29b60422
Identyfikator
1250931792
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatycznePakiety oprogramowania zarządzającego licencjamiUsługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparciaUsługi opracowywania oprogramowania zarządzającego licencjami

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00082368 z dnia 2025-01-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup kontynuacji licencji i opieki serwisowej oprogramowania Simple.ERP oraz XPRIMER

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310315

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gdyńska 1/3

1.5.2.) Miejscowość: Wołomin

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szpitalwolomin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpitalwolomin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://szpitalwolomin.logintrade.net/rejestracja/przetargi.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup kontynuacji licencji i opieki serwisowej oprogramowania Simple.ERP oraz XPRIMER

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b603018-317a-4db4-a839-664f29b60422

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00082368

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00019982

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZAM/4/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup kontynuacji licencji i opieki serwisowej oprogramowania Simple.ERP oraz XPRIMER

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48218000-9 - Pakiety oprogramowania zarządzającego licencjami

72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

72212218-0 - Usługi opracowywania oprogramowania zarządzającego licencjami

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie wpłynęła żadna oferta
2025-01-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy