Odbiór odpadów komunalnych z oddziałów Zamawiającego
Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego „Meditrans” Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00303531
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-12 14:05
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5261736429
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi związane z odpadamiUsługi wywozu odpadów
Wykonawcy
10 przyznanych
"JARPER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWólka Kosowska, PL
22 407,84 PLNWOJCIECH BYŚKINIEWICZWarszawa, PL
23 587,2 PLN"JARPER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWólka Kosowska, PL
24 991,2 PLN"JARPER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWólka Kosowska, PL
23 531,04 PLNREMONDIS OTWOCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOtwock, PL
17 521,92 PLNREMONDIS OTWOCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOtwock, PL
14 096,16 PLNREMONDIS OTWOCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOtwock, PL
17 521,92 PLNWOJCIECH BYŚKINIEWICZWarszawa, PL
21 902,4 PLNBYŚ – Wojciech ByśkiniewiczWarszawa, PL
21 902,4 PLNWOJCIECH BYŚKINIEWICZWarszawa, PL
3337,2 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.