Wykonanie okna oddymiającego w elewacji frontowej w budynku przy ul. Poznańskiej 17 w Warszawie TP/32RB/06/2023
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00303533
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00303533/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-12 14:05
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-13bf02f1-11fc-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00303533 z dnia 2023-07-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie okna oddymiającego w elewacji frontowej w budynku przy ul. Poznańskiej 17 w Warszawie TP/32RB/06/2023
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142628955
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. rtm. Witolda Pileckiego 99
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-781
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@szpitalpoludniowy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalpoludniowy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szpitalpoludniowy.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie okna oddymiającego w elewacji frontowej w budynku przy ul. Poznańskiej 17 w Warszawie TP/32RB/06/20232.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-13bf02f1-11fc-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00303533
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00274291
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TP/32RB/06/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonie okna oddymiającego w elewacji frontowej budynku usługowego w Warszawie przy
ul. Poznańskiej 17.
Zakres robót obejmuje:
1) Zakup i dostawa okna wg. projektu technicznego;
2) Wykonanie prac zgodnych z projektem;
3) Projekt i uzgodnienie zmiany organizacji ruchu i zajęcia pasa drogowego;
4) Popranie i prowadzenie dziennika budowy (wyznaczenie kierownika budowy);
5) Uczestnictwo w odbiorach PINB.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
Przedmiar robót punkty 20-28.
Wszystkie prace głośne należy wykonywać w pełnym porozumieniu ze spółdzielnią mieszkaniową – będącą zarządcą
całego budynku, w którym prowadzone są prace (Spółdzielnia Mieszkaniowa „Idealne Mieszkanie Centrum”, ul. Hoża 43/49,
00-681 Warszawa), w szczególności co do ram czasowych wykonywania prac uciążliwych. Obecnie sugerowany czas
wykonywania prac głośnych 8:00 – 11:00. Ze spółdzielnią należy również ustalić harmonogram dostaw materiałów
budowlanych oraz lokalizację kontenera na odpady budowlane. Wszystkie powyższe ustalenia leżą po stronie Wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w postępowaniu nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu – art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019 roku.| 2023-07-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |