Zagospodarowanie terenu przy Wodospadzie Zaskalnik jako strefę rekreacyjno – turystyczną – etap II
MIASTO I GMINA SZCZAWNICA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00303622
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00303622/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-12 14:19
- Lokalizacja
- Szczawnica, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3a40a319-1414-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7351026738
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00303622 z dnia 2023-07-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu przy Wodospadzie Zaskalnik jako strefę rekreacyjno – turystyczną – etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA SZCZAWNICA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893262
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szalaya 103
1.5.2.) Miejscowość: Szczawnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-460
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubliczne@szczawnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szczawnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/szczawnica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu przy Wodospadzie Zaskalnik jako strefę rekreacyjno – turystyczną – etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a40a319-1414-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00303622
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00005549/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Zagospodarowanie terenu przy Wodospadzie Zaskalnik jako strefę rekreacyjno – turystyczną – etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIOŚ.271.1.14.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Zagospodarowanie terenu przy Wodospadzie Zaskalnik jako strefę rekreacyjno - turystyczną – etap II”
Przedmiotem zamówienia jest etap 2 (dotyczy drugiej, końcowej części inwestycji) budowy obiektów małej architektury w miejscach publicznych, tj.: wiaty ogniskowej wraz ze strefą wypoczynkową w miejscowości Szczawnica na dz. ewid. nr 910 Szczawnica Obręb 3.
Zadanie należy realizować na podstawie zgłoszenia robót budowlanych BA.6743.1184.2021.KS wraz z dokumentacją zgłoszeniową.
Zadanie obejmuje:
1) Utwardzenie terenu w strefie wypoczynkowej 123,0 m2 ETAP 2
Wykonanie utwardzenia terenu zgodnie z projektem zagospodarowania terenu.
Nawierzchnie chodników z kostki betonowej gr. 6 cm (kolor grafitowy lub szary, kształt zbliżony do prostokąta)
• Kostka brukowa chodnikowa, betonowa gr. 6 cm
• Podsypka cementowo-wapienna w proporcji 1:3 gr. 3 cm
• Kruszywo frakcja 0-31,5 mm gr. 15 cm
• Kruszywo frakcja 0-63 mm gr. 20 cm
Krawężniki
• Krawężniki betonowe 8x30x100 (kolorystyka i typ w nawiązaniu do zastosowanej kostki.
Rodzaj kostki dopasować do zastosowanego w Etapie 1.
2) Montaż 2 ławek w ETAPIE 2
Montaż 2 ławek akacjowych, Montaż ławek na zasadzie przykręcania kotwami do podłoża. Szczegóły na rys. 03.
Rodzaj ławek dopasować do zastosowanego w Etapie 1.
3) Montaż 2 koszy na śmieci w ETAPIE 2
Montaż dwóch koszy na śmieci, Montaż koszy na zasadzie przykręcania kotwami do podłoża. Szczegóły na rys. 03. Kosze na śmieci muszą być wyposażone we wkłady z blachy lub tworzywa sztucznego umożliwiające ich swobodne wyjęcie z obudowy i opróżnienie. W ramach zamówienia należy dostarczyć także dwa dodatkowe ruchome wkłady dopasowane wymiarami do istniejących koszy.
4) Montaż 1 stojaka na rowery ( 5 miejsc) ETAP 2
Montaż 5 prefabrykowanych stojaków na rowery ze stali, malowanych proszkowo na kolor czarny. Montaż do podłoża wkrętami montażowymi. Szczegóły na rys. 19.
5) Montaż urządzenia nr 3 ze zjeżdżalnią ETAP 2
Montaż zestawu ze zjeżdżalnią. Montaż do podłoża wkrętami montażowymi. Szczegóły na rys. 13. Wykonane zgodnie z normą PN-EN 1176-1:2009.
6) Budowa 5 obiektów siłowni plenerowej ETAP 2
1.1 SIŁOWNIA PLENEROWA – OROBITREK rys. 14
1.2 SIŁOWNIA PLENEROWA – ROWER rys. 15
1.3 SIŁOWNIA PLENEROWA – PRASA RĘCZNA rys. 16
1.4 SIŁOWNIA PLENEROWA – BIEGACZ rys. 17
1.5 SIŁOWNIA PLENEROWA – WIOŚLARZ rys. 18
Wszystkie urządzenia siłowni plenerowej montowane są na słupie. Słup montowany na kotwach do prefabrykowanego fundamentu systemowego. Należy bezwzględnie zastosować urządzenia zgodne z normą PN-EN 16630:2015-06. Montaż wykonać zgodnie z zaleceniami producenta. Kierunek montażu urządzeń prostopadły do kierunku wskazanego na PZT. Projektant zaakceptował zmianę. Zmiana została wprowadzona ze względu na istniejący spadek terenu a co za tym idzie spadek nawierzchni z kostki brukowej pod urządzeniami.
W ramach zamówienia należy też wykonać projektowaną nawierzchnię trawiastą na całym terenie inwestycji, która nie będzie wyłożona kostką brukową.
Należy przewidzieć zastosowanie dodatkowej, amortyzującej nawierzchni bezpiecznej o wymiarach min. 1,5x1,5m przed zjazdem ze zjeżdżalni. Rodzaj zastosowanej nawierzchni wymaga uzgodnienia z Zamawiającym.
Szczegółowy zakres prac określa załącznik nr 4 do SWZ.
Założenia:
1. Przedmiary robót zostały potraktowane przez Strony jako materiał pomocniczy do skosztorysowania prac związanych z realizacją przedmiotu umowy, zaś w złożonej ofercie Wykonawca uwzględnił wszystkie koszty związane z realizacją przedmiotu umowy.
2. Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do wykonania robót budowlanych zgodnie ze sztuką budowlaną, obowiązującymi przepisami i normami, na podstawie opracowanej dokumentacji.
3. Wykonawca zapewni prawidłowe wykonanie wszystkich prac związanych z realizacją przedmiotu umowy zgodnie z dokumentacją oraz z aktualnie obowiązującymi normami, prawem budowlanym wraz z aktami wykonawczymi i innymi obowiązującymi przepisami.
4. Wykonanie dokumentacji powykonawczej zgodnie z przepisami prawa wraz z kompletem atestów, certyfikatów i deklaracji zgodności na wbudowane materiały i urządzenia.
5. Jako zrealizowanie przedmiotu umowy rozumie się wykonanie wszelkich prac i robót składających się na przedmiot umowy.
6. Za termin realizacji przedmiotu umowy uznaje się datę wskazaną w protokole odbioru końcowego przedmiotu umowy, podpisanego przez Zamawiającego oraz Wykonawcę.
7. Zamawiający dopuszcza skrócenie terminu realizacji przedmiotu umowy.
8. Wykonawca najpóźniej w dniu podpisania umowy zobowiązany jest do przedłożenia kosztorysu ofertowego.
9. Nie później niż na dzień podpisania umowy Wykonawca zobowiązany jest złożyć oświadczenie o sposobie fakturowania zgodnie z wariantami przedstawionymi w § 11b* projektowanych postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
45000000-7 - Roboty budowlane
31000000-6 - Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ogłoszenie o zamówieniu nie zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych| 2023-07-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |