Modernizacja Systemu Ostrzegania i Alarmowania Miasta Poznań
Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00303799
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00303799/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-12 15:00
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d6fd3002-0378-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 2090001440
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00303799 z dnia 2023-07-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Systemu Ostrzegania i Alarmowania Miasta Poznań
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631257822
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Kolegiacki 17
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-841
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpb@um.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.poznan.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/poznan1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja Systemu Ostrzegania i Alarmowania Miasta Poznań2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d6fd3002-0378-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00303799
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00029431/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.26 Modernizacja Systemu Ostrzegania i Alarmowania Miasta Poznań
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00268015
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPb-II.271.39.2023.SA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:a) opracowanie dokumentacji projektowej (projektu budowlanego i wykonawczego) dla
przedmiotu zamówienia, zwanej dalej Projektem, jej uzgodnienie oraz uzyskanie stosownych
zezwoleń na jej realizację, na podstawie Programu Funkcjonalno-Użytkowego (załącznik nr 1
do umowy),
b) budowę na podstawie opracowanego i uzgodnionego Projektu przyłączy transmisyjnych i
zasilających do Punktów Alarmowych (PA) w lokalizacjach wskazanych w Programie
Funkcjonalno-Użytkowym,
c) montaż, uruchomienie i konfigurację dostarczonej przez Zamawiającego nowej syreny DSE
dedykowanej dla danej lokalizacji oraz pozostałych urządzeń niezbędnych do wykonania
przedmiotu zamówienia,
d) wykonanie dokumentacji powykonawczej.
2) Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części:
Część I: Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Hezjoda 15,
3) Zamawiający wymaga zapewnienia minimum 24- miesięcznego okresu gwarancji
na całość przedmiotu zamówienia, liczonego od daty podpisania protokołu odbioru ostatecznego
danej części.
4) Zamawiający wymaga reakcji Wykonawcy na zgłoszenie wystąpienia awarii/wady/usterki
maksymalnie w ciągu 24 godzin.
5) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został
we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, w szczególności w załączniku nr 1 do
umowy – Programie Funkcjonalno-Użytkowym dla danej części.
6) Zamówienie realizowane będzie w formule zaprojektuj i wybuduj.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten
45222300-2 - Roboty inżynieryjne na instalacjach bezpieczeństwa
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 35000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:a) opracowanie dokumentacji projektowej (projektu budowlanego i wykonawczego) dla
przedmiotu zamówienia, zwanej dalej Projektem, jej uzgodnienie oraz uzyskanie stosownych
zezwoleń na jej realizację, na podstawie Programu Funkcjonalno-Użytkowego (załącznik nr 1 do
umowy),
b) budowę na podstawie opracowanego i uzgodnionego Projektu przyłączy transmisyjnych i
zasilających do Punktów Alarmowych (PA) w lokalizacjach wskazanych w Programie
Funkcjonalno-Użytkowym,
c) montaż, uruchomienie i konfigurację dostarczonej przez Zamawiającego nowej syreny DSE
dedykowanej dla danej lokalizacji oraz pozostałych urządzeń niezbędnych do wykonania
przedmiotu zamówienia,
d) wykonanie dokumentacji powykonawczej.
2) Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części:
Część II: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9, ul. Umultowska 114,
3) Zamawiający wymaga zapewnienia minimum 24- miesięcznego okresu gwarancji
na całość przedmiotu zamówienia, liczonego od daty podpisania protokołu odbioru ostatecznego
danej części.
4) Zamawiający wymaga reakcji Wykonawcy na zgłoszenie wystąpienia awarii/wady/usterki
maksymalnie w ciągu 24 godzin.
5) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze
umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, w szczególności w załączniku nr 1 do umowy –
Programie Funkcjonalno-Użytkowym dla danej części.
6) Zamówienie realizowane będzie w formule zaprojektuj i wybuduj.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten
45222300-2 - Roboty inżynieryjne na instalacjach bezpieczeństwa
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 50000,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:a) opracowanie dokumentacji projektowej (projektu budowlanego i wykonawczego) dla przedmiotu
zamówienia, zwanej dalej Projektem, jej uzgodnienie oraz uzyskanie stosownych zezwoleń na jej
realizację, na podstawie Programu Funkcjonalno-Użytkowego (załącznik nr 1 do umowy),
b) budowę na podstawie opracowanego i uzgodnionego Projektu przyłączy transmisyjnych i
zasilających do Punktów Alarmowych (PA) w lokalizacjach wskazanych w Programie Funkcjonalno-
Użytkowym,
c) montaż, uruchomienie i konfigurację dostarczonej przez Zamawiającego nowej syreny DSE
dedykowanej dla danej lokalizacji oraz pozostałych urządzeń niezbędnych do wykonania przedmiotu
zamówienia,
d) wykonanie dokumentacji powykonawczej.
2) Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części:
Część III: Szkoła Podstawowa nr 53 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego, ul. Głuszyna 187,
3) Zamawiający wymaga zapewnienia minimum 24- miesięcznego okresu gwarancji
na całość przedmiotu zamówienia, liczonego od daty podpisania protokołu odbioru ostatecznego
danej części.
4) Zamawiający wymaga reakcji Wykonawcy na zgłoszenie wystąpienia awarii/wady/usterki
maksymalnie w ciągu 24 godzin.
5) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został
we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, w szczególności
w załączniku nr 1 do umowy – Programie Funkcjonalno-Użytkowym dla danej części.
6) Zamówienie realizowane będzie w formule zaprojektuj i wybuduj.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten
45222300-2 - Roboty inżynieryjne na instalacjach bezpieczeństwa
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 35000,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:a) opracowanie dokumentacji projektowej (projektu budowlanego i wykonawczego) dla przedmiotu
zamówienia, zwanej dalej Projektem, jej uzgodnienie oraz uzyskanie stosownych zezwoleń na jej
realizację, na podstawie Programu Funkcjonalno-Użytkowego (załącznik nr 1 do umowy),
b) budowę na podstawie opracowanego i uzgodnionego Projektu przyłączy transmisyjnych i
zasilających do Punktów Alarmowych (PA) w lokalizacjach wskazanych w Programie Funkcjonalno-
Użytkowym,
c) montaż, uruchomienie i konfigurację dostarczonej przez Zamawiającego nowej syreny DSE
dedykowanej dla danej lokalizacji oraz pozostałych urządzeń niezbędnych do wykonania
przedmiotu zamówienia,
d) wykonanie dokumentacji powykonawczej.
2) Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części:
Część IV: Skrzyżowanie ulic Dzięgielowej i Naramowickiej,
3) Zamawiający wymaga zapewnienia minimum 24- miesięcznego okresu gwarancji
na całość przedmiotu zamówienia, liczonego od daty podpisania protokołu odbioru ostatecznego
danej części.
4) Zamawiający wymaga reakcji Wykonawcy na zgłoszenie wystąpienia awarii/wady/usterki
maksymalnie w ciągu 24 godzin.
5) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze umowy
stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, w szczególności w załączniku nr 1 do umowy – Programie
Funkcjonalno-Użytkowym dla danej części.
6) Zamówienie realizowane będzie w formule zaprojektuj i wybuduj.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten
45222300-2 - Roboty inżynieryjne na instalacjach bezpieczeństwa
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 45000,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:a) opracowanie dokumentacji projektowej (projektu budowlanego i wykonawczego) dla przedmiotu
zamówienia, zwanej dalej Projektem, jej uzgodnienie oraz uzyskanie stosownych zezwoleń na jej
realizację, na podstawie Programu Funkcjonalno-Użytkowego (załącznik nr 1 do umowy),
b) budowę na podstawie opracowanego i uzgodnionego Projektu przyłączy transmisyjnych i
zasilających do Punktów Alarmowych (PA) w lokalizacjach wskazanych w Programie Funkcjonalno-
Użytkowym,
c) montaż, uruchomienie i konfigurację dostarczonej przez Zamawiającego nowej syreny DSE
dedykowanej dla danej lokalizacji oraz pozostałych urządzeń niezbędnych do wykonania
przedmiotu zamówienia,
d) wykonanie dokumentacji powykonawczej.
2) Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części:
Część V: ul. Strzeszyńska 137,
3) Zamawiający wymaga zapewnienia minimum 24- miesięcznego okresu gwarancji na całość
przedmiotu zamówienia, liczonego od daty podpisania protokołu odbioru ostatecznego danej
części.
4) Zamawiający wymaga reakcji Wykonawcy na zgłoszenie wystąpienia awarii/wady/usterki
maksymalnie w ciągu 24 godzin.
5) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze umowy
stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, w szczególności w załączniku nr 1 do umowy – Programie
Funkcjonalno-Użytkowym dla danej części.
6) Zamówienie realizowane będzie w formule zaprojektuj i wybuduj.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten
45222300-2 - Roboty inżynieryjne na instalacjach bezpieczeństwa
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 44500,00 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:a) opracowanie dokumentacji projektowej (projektu budowlanego i wykonawczego) dla przedmiotu
zamówienia, zwanej dalej Projektem, jej uzgodnienie oraz uzyskanie stosownych zezwoleń na jej
realizację, na podstawie Programu Funkcjonalno-Użytkowego (załącznik nr 1 do umowy),
b) budowę na podstawie opracowanego i uzgodnionego Projektu przyłączy transmisyjnych i
zasilających do Punktów Alarmowych (PA) w lokalizacjach wskazanych w Programie Funkcjonalno-
Użytkowym,
c) montaż, uruchomienie i konfigurację dostarczonej przez Zamawiającego nowej syreny DSE
dedykowanej dla danej lokalizacji oraz pozostałych urządzeń niezbędnych do wykonania
przedmiotu zamówienia,
d) wykonanie dokumentacji powykonawczej.
2) Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części:
Część VI: Rondo Józefa Czapskiego, wjazd od ul. Literackiej,
3) Zamawiający wymaga zapewnienia minimum 24- miesięcznego okresu gwarancji
na całość przedmiotu zamówienia, liczonego od daty podpisania protokołu odbioru ostatecznego
danej części.
4) Zamawiający wymaga reakcji Wykonawcy na zgłoszenie wystąpienia awarii/wady/usterki
maksymalnie w ciągu 24 godzin.
5) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze umowy
stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, w szczególności w załączniku nr 1 do umowy – Programie
Funkcjonalno-Użytkowym dla danej części.
6) Zamówienie realizowane będzie w formule zaprojektuj i wybuduj.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten
45222300-2 - Roboty inżynieryjne na instalacjach bezpieczeństwa
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 40000,00 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:a) opracowanie dokumentacji projektowej (projektu budowlanego i wykonawczego) dla przedmiotu
zamówienia, zwanej dalej Projektem, jej uzgodnienie oraz uzyskanie stosownych zezwoleń na jej
realizację, na podstawie Programu Funkcjonalno-Użytkowego (załącznik nr 1 do umowy),
b) budowę na podstawie opracowanego i uzgodnionego Projektu przyłączy transmisyjnych i
zasilających do Punktów Alarmowych (PA) w lokalizacjach wskazanych w Programie Funkcjonalno-
Użytkowym,
c) montaż, uruchomienie i konfigurację dostarczonej przez Zamawiającego nowej syreny DSE
dedykowanej dla danej lokalizacji oraz pozostałych urządzeń niezbędnych do wykonania
przedmiotu zamówienia,
d) wykonanie dokumentacji powykonawczej.
2) Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części:
Część VII: ul. Literacka 20
3) Zamawiający wymaga zapewnienia minimum 24- miesięcznego okresu gwarancji na całość
przedmiotu zamówienia, liczonego od daty podpisania protokołu odbioru ostatecznego danej
części.
4) Zamawiający wymaga reakcji Wykonawcy na zgłoszenie wystąpienia awarii/wady/usterki
maksymalnie w ciągu 24 godzin.
5) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze umowy
stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, w szczególności w załączniku nr 1 do umowy – Programie
Funkcjonalno-Użytkowym dla danej części.
6) Zamówienie realizowane będzie w formule zaprojektuj i wybuduj.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten
45222300-2 - Roboty inżynieryjne na instalacjach bezpieczeństwa
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 35000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu na część I do wyznaczonego terminu nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu na część II do wyznaczonego terminu nie złożono żadnej oferty.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu na część III do wyznaczonego terminu nie złożono żadnej oferty.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu na część IV do wyznaczonego terminu nie złożono żadnej oferty.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu na część V do wyznaczonego terminu nie złożono żadnej oferty.
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu na część VI do wyznaczonego terminu nie złożono żadnej oferty.
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu na część VII do wyznaczonego terminu nie złożono żadnej oferty.
| 2023-07-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |