6/TP/I/25 LEASING OPERACYJNY AMBULANSU DLA POTRZEB SZPITALA MIEJSKIEGO W ZABRZU SP. Z O.O
Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00082447
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00082447/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-31 13:07
- Lokalizacja
- Zabrze, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-45704c88-747b-472a-a9be-0cd9788f09fc
- Identyfikator
- 6482700583
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi leasingu finansowegoPojazdy ratowniczePojazdy pogotowia
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00082447 z dnia 2025-01-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
6/TP/I/25 LEASING OPERACYJNY AMBULANSU DLA POTRZEB SZPITALA MIEJSKIEGO W ZABRZU SP. Z O.O
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 241127857
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zamkowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Zabrze
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-803
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@szpitalzabrze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpitalzabrze.ezamawiajacy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szpitalzabrze.ezamawiajacy.pl/pn/szpitalzabrze/demand/193507/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
6/TP/I/25 LEASING OPERACYJNY AMBULANSU DLA POTRZEB SZPITALA MIEJSKIEGO W ZABRZU SP. Z O.O2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45704c88-747b-472a-a9be-0cd9788f09fc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00082447
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00078496
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 6/TP/I/25
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest leasing operacyjny ambulansu typu B (S) dla potrzeb Szpitala Miejskiego w Zabrzu Sp. z o.o. na okres 60 miesięcy.
Szczegółowe opis parametrów technicznych znajdują się w Części III SWZ Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia oraz w załączniku nr 1- formularz ofertowo-cenowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 66114000-2 - Usługi leasingu finansowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34114110-3 - Pojazdy ratownicze
34114100-0 - Pojazdy pogotowia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 256 w związku z art. 90 ust. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „ustawą”, Zamawiający zawiadamia o unieważnieniu postępowania.Uzasadnienie decyzji:
w przypadku gdy zmiany treści ogłoszenia o zamówieniu istotnie zmieniają charakter zamówienia w porównaniu z pierwotnie określonym, w szczególności znacznie zmieniają zakres zamówienia, zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 256 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. W toku postępowania ujawniły się okoliczności uzasadniające twierdzenie, że opis przedmiotu zamówienia zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia nie spełnia warunków ustawowych i wymaga daleko idącej modyfikacji, która w istotny sposób zmieni charakter zamówienia oraz obowiązki wykonawcy. W ocenie Zamawiającego zakres koniecznej modyfikacji przekracza zakres zmiany dopuszczalny przepisami ustawy.
| 2025-01-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |