Wykonanie prac remontowych w pomieszczeniach laboratoryjnych i biurowych w Budynku Laboratorium Wydziału Farmaceutycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Gdański Uniwersytet Medyczny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00304429
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00304429/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-13 09:11
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e5794429-0c2f-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 5840955985
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00304429 z dnia 2023-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac remontowych w pomieszczeniach laboratoryjnych i biurowych w Budynku Laboratorium Wydziału Farmaceutycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdański Uniwersytet Medyczny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288627
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marii Skłodowskiej-Curie 3a
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-210
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gumed.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gumed.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gumed1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac remontowych w pomieszczeniach laboratoryjnych i biurowych w Budynku Laboratorium Wydziału Farmaceutycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5794429-0c2f-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00304429
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00263333
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GUM2023 ZP0060
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac remontowych w pomieszczeniach laboratoryjnych i biurowych w Budynku Laboratoryjnym Wydziału Farmaceutycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
2. Zakres rzeczowy obejmuje w szczególności:
Pomieszczenie nr 16- roboty przygotowawcze, roboty budowlane – demontażowe, roboty budowlane, roboty sanitarne–demontażowe, roboty sanitarne, prace elektryczne–demontażowe, prace elektryczne i teletechniczne, prace porządkowe po remoncie.
Pomieszczenie nr 17- roboty przygotowawcze, roboty budowlane- demontażowe, roboty budowlane, roboty sanitarne-demontażowe, roboty sanitarne, roboty elektryczne demontażowe, roboty elektryczne i teletechniczne, prace porządkowe po remoncie.
Pomieszczenie nr 18, 27, 28, 29, 33, 36, 37, 38- roboty przygotowawcze, roboty budowlane- demontażowe, roboty budowlane, roboty sanitarne-demontażowe, roboty sanitarne, roboty elektryczne i teletechniczne - demontażowe, roboty elektryczne i teletechniczne, prace porządkowe po remoncie.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres zawiera dokumentacja (załącznik nr 3 do SWZ) na którą składają się następujące dokumenty:
a) opis przedmiotu zamówienia,
b) STWIORB,
c) Przedmiary,
d) Rysunki,
e) Dokumentacja fotograficzna.
oraz załączniki do projektu umowy – wytyczne do dokumentacji powykonawczej i karta gwarancyjna.
5. Przekazanie placu budowy nastąpi w ciągu 5 dni roboczych od daty zawarcia umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45442100-8 - Roboty malarskie
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1038294,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2040999,27 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |