Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko Orlik 2012 przy Szkole Podstawowej nr 3 w Aleksandrowie Kujawskim
Gmina Miejska Aleksandrowa Kujawskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00304606
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00304606/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-13 09:51
- Lokalizacja
- Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b01bbeb0-165a-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8911558917
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00304606 z dnia 2023-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko Orlik 2012 przy Szkole Podstawowej nr 3 w Aleksandrowie Kujawskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Aleksandrowa Kujawskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866382
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słowackiego 8
1.5.2.) Miejscowość: Aleksandrów Kujawski
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-700
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@aleksandrowkujawski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.aleksandrowkujawski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko Orlik 2012 przy Szkole Podstawowej nr 3 w Aleksandrowie Kujawskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b01bbeb0-165a-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00304606
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00089119/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Modernizacja nawierzchni Orlika
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00281519
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2023.SPORT
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko Orlik 2012 przy Szkole Podstawowej nr 3 w Aleksandrowie Kujawskim (adres: ul. Szkolna 6, 87-700 Aleksandrów Kujawski)
a) Roboty obejmuję m.in.:
- demontaż siatki ogrodzeniowej;
- montaż nowej siatki ogrodzeniowej;
- demontaż tulei do siatkówki;
- demontaż nawierzchni poliuretanowej;
- załadunek, transport i utylizacja poliureatanu;
- zagęszczenie podłoża i inne;
- ułożenie nowej nawierzchni boiska poliuretanowego;
- dostawa i montaż bramek;
- dostawa i montaż nowego zestawu uniwersalnego do siatkówki/tenisa;
- Inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Analiza pytań Wykonawców prowadzi do wniosku, że dalsze prowadzenie zamówienia jest bezcelowe - art. 256 Pzp. Problemy techniczne uniemożliwiły udzielenie odpowiedzi na pytania Wykonawców w przewidzianym terminie - art. 255 ust. 6| 2023-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |