„Dostawa zestawu celek (naczyń) wraz z akcesoriami, przeznaczonych do elektrochemicznych pomiarów odporności na korozję w podziale na części A, B i C”
Narodowe Centrum Badań Jądrowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00304615
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-13 09:53
- Lokalizacja
- Otwock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5320100125
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)Laboratoryjne wyroby szklane
Wykonawcy
3 przyznane
REDOXME AB SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE30-054 KRAKÓW, PL
29 406,51 PLNREDOXME AB SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE30-054 KRAKÓW, PL
21 620,53 PLNREDOXME AB SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE30-054 KRAKÓW, PL
30 183,18 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.