Remont pokrycia dachu Basenu AGH w Krakowie wraz z wykonaniem instalacji fotowoltaicznej KC-zp.272-234/23
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00304835
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00304835/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-13 10:43
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-425da4f6-09c3-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6750001923
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00304835 z dnia 2023-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pokrycia dachu Basenu AGH w Krakowie wraz z wykonaniem instalacji fotowoltaicznej KC-zp.272-234/23
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001577
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Mickiewicza 30
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-059
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@agh.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzp.agh.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.dzp.agh.edu.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pokrycia dachu Basenu AGH w Krakowie wraz z wykonaniem instalacji fotowoltaicznej KC-zp.272-234/232.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-425da4f6-09c3-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00304835
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00256647
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KC-zp.272-314/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont pokrycia dachu i instalacji odgromowej wraz z wykonaniem instalacji fotowoltaicznej na budynku U-11, Basen AGH przy ul. Buszka 4 w Krakowie z uwzględnieniem podziału na:
• Zadanie 1: Remont pokrycia dachu Basenu AGH (bud. U-11) w Krakowie
• Zadanie 2: Wykonanie instalacji fotowoltaicznej dla budynku Basenu AGH
Zadanie 1: Remont pokrycia dachu Basenu AGH (bud. U-11) w Krakowie
Zakres prac:
1. Wymiana pokrycia dachowego na blachę tytanowo-cynkową patynowaną łączoną na rąbek oraz wymiana obróbek blacharskich w części pulpitowej, wykonanie deskowania z płyt OSB niezapalnych i maty strukturalnej pod blachę, na impregnowanych wymienionych kontrłatach oraz łatach dystansowych z deskowaniem ażurowym usztywniającym OSB (niezapalnym) w częściach uskoków technologicznych krycia dachu.
2. Wymiana pokrycia dachowego na blachę tytanowo-cynkową patynowaną i obróbek blacharskich w częściach łukowych, wymiana deskowania z płyt OSB niezapalnych i maty strukturalnej, na impregnowanych wymienionych kontrłatach;
3. Montaż barier przeciwśniegowych;
4. Wymiana pokrycia wyoblenia okapu dachu łukowego koryta i wpustów z blachy tytanowo - cynkowej patynowanej, wymiana deskowania z płyt OSB niezapalnych i maty strukturalnej, na impregnowanych łatach, z naprawą konstrukcji drewnianej wyoblenia, impregnacją konstrukcji;
5. Wymiana elementów wentylacyjnych i wyjściowych znajdujących się na dachu;
6. Wykonanie systemu ochrony przed upadkiem z wysokości (systemu asekuracji) na częściach łukowych i części pulpitowej;
7. Czyszczenie i prace zabezpieczające elewacji szczytowej części środkowej obiektu.
8. Remont instalacji elektrycznej na dachu:
demontaż istniejącej instalacji odgromowej,
demontaż istniejącej instalacji elektrycznej ogrzewania,
wykonanie instalacji odgromowej,
wykonanie instalacji podgrzewania rynien i wpustów dachowych.
Zadanie 2: Wykonanie instalacji fotowoltaicznej dla budynku Basenu AGH
Zakres prac:
1. Montaż konstrukcji wsporczej mocowanej do rąbka stojącego pokrycia dachowego z blachy.
2. Wykonanie tras kablowych przystosowanych do prowadzenia na zewnątrz.
3. Wykonanie przepustów kablowych. Montaż oraz uszczelnienie.
4. Ochrona odgromowa paneli PV, montaż masztów odgromowych montowanych do ocieplonych ścian dachu.
5. Dostosowanie układu pomiarowego.
6. Rozbudowa rozdzielnicy głównej.
7. Montaż paneli PV modułów fotowoltaicznych samoodśnieżających wraz z wpięciem do sieci NN.
8. Wykonanie instalacji ogrzewania paneli.
9. Wykonanie Systemu Zarządzania Energią (SZE).
10. Wykonanie prób i pomiarów.
11. Zgłoszenie wykonanej instalacji do PSP
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261320-3 - Kładzenie rynien
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty;.
Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający unieważnia postępowanie ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia.
Zamawiający przeznaczył na realizacje umowy kwotę w wysokości 3 845 000,00 zł. natomiast oferta z najniższą ceną opiewa na kwotę: 6 814 758,24 zł; Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty z najniższą ceną.
| 2023-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |