Tablice zmiennej treści Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej w tym przyłącza elektryczne
Gmina Piła
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00304845
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00304845/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-13 10:44
- Lokalizacja
- Piła, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5c5d31ea-14bd-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7642614167
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00304845 z dnia 2023-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Tablice zmiennej treści Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej w tym przyłącza elektryczne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Piła
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791164
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Staszica 10
1.5.2.) Miejscowość: Piła
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-920
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.pila.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pila.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umpila.ezamawiajacy.pl/pn/umpila/demand/117917/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Tablice zmiennej treści Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej w tym przyłącza elektryczne2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c5d31ea-14bd-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00304845
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00049897/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Tablice zmiennej treści Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej, w tym przyłącza elektryczne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00277077
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.TP.24.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na rozbudowie istniejącego Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej (SDIP) poprzez dostawę, montaż i uruchomienie 11 szt. tablic zmiennej treści.
2. Na przedmiot zamówienia składają się w szczególności:
a) Dostawa, montaż i rozruch 11 wielowierszowych dwustronnych elektronicznych tablic informacyjnych na przystankach wraz z oprogramowaniem sterującym oraz wykonaniem niezbędnych robót budowlanych obejmujących dokończenie budowy przyłączy elektroenergetycznych, wykonanie konstrukcji wsporczych oraz roboty rozbiórkowe, ziemne i odtworzeniowe. Zestawienie lokalizacji tablic zawiera zał. nr 11 do SWZ.
Część robót budowlanych obejmujących wykonanie przyłączy elektroenergetycznych oraz roboty rozbiórkowe, ziemne i odtworzeniowe została rozpoczęta przez poprzedniego Wykonawcę, jednak zostały one przerwane po odstąpieniu od umowy. Szczegóły poniżej. Dokończenie tych robót wchodzi w skład niniejszego zamówienia.
b) Integracja tablic z istniejącym Systemem Dynamicznej Informacji Pasażerskiej, wdrożonym w 2022 r. przez firmę PIXEL Sp. z o.o.
c) Wykonanie wszystkich niezbędnych prób, badań, sprawdzeń i rozruchów.
d) Szkolenia personelu w zakresie prawidłowej obsługi tablic, zgodnie z załączonym Projektem Wykonawczym Tablic Przystankowych Informacji Pasażerskiej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48813100-1 - Elektroniczne tablice informacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48813000-0 - System informacji ruchu pasażerskiego
48813200-2 - System informacji pasażerskiej czasu rzeczywistego
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Zamawiający nie może zwiększyć środków na realizację zamówienia do wysokości ceny najkorzystniejszej oferty.
| 2023-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |