Wykonanie remontu konstrukcji drewnianej pomostu nr 2 przy ul. Kapitańskiej 23 w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Olsztynie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00304947
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00304947/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-13 11:05
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0e359c23-0042-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 7393814854
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00304947 z dnia 2023-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu konstrukcji drewnianej pomostu nr 2 przy ul. Kapitańskiej 23 w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Olsztynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280563559
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żołnierska 13a
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-558
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@osir.olsztyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.osir.olsztyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.olsztyn.eu/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontu konstrukcji drewnianej pomostu nr 2 przy ul. Kapitańskiej 23 w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Olsztynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e359c23-0042-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00304947
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00064140/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie remontu konstrukcji drewnianej pomostu nr 2 przy ul. Kapitańskiej 23 w Olsztynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00242244
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: A.171.9.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
Wykonanie remontu konstrukcji drewnianej pomostu nr 2 przy ul. Kapitańskiej 23 w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Olsztynie.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
a) Roboty przygotowawcze zabezpieczające,
b) Roboty demontażowe elementów wyposażenia , np. drabinki, tabliczki, słupki i cumy,
c) Wymiana zdegradowanych elementów konstrukcyjnych pomostu,
d) Impregnacja drewnianych elementów konstrukcyjnych pomostu,
e) Roboty budowlane:
1). Demontaż i wymiana podkonstrukcji drewnianej pomostu z montażem na istniejących kotwach pływaków betonowych bez zmiany układu konstrukcyjnego.
2). Demontaż i wymiana deskowania pomostu bez zmiany układu konstrukcyjnego (dla ppkt 1) i 2) należy zastosować do wymiany drewno klasy I zabezpieczone ciśnieniowo).
3). Montaże elementów wyposażenia w ilości i jakości odtwarzającej istniejące zastosowanie (np. wieszaki koła ratunkowego i tabliczki informacyjne, drabinki i knagi pomostowe cumownicze). Elementy zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi i działaniem wody.
4). Zamawiający nie przewiduje ponownego wmontowania żadnych elementów wykonanych z drewna.
3. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Opis przedmiotu zamówienia” – załącznik nr 1 do SWZ oraz w przedmiarze robót (Załącznik nr 8 do SWZ). Dołączony przez zamawiającego przedmiar jest elementem pomocniczym do wyceny robót.
4. Przeznaczony do remontu pomost stanowi część przestrzeni publicznej, zlokalizowanej przy brzegu jeziora. Podczas kalkulacji ceny oferty należy uwzględnić ten fakt podczas doboru materiałów, które powinny zapewniać najwyższą jakość oraz gwarantować zachowanie właściwości fizycznych oraz mechanicznych przez okres udzielonej gwarancji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45248400-1 - Roboty budowlane w zakresie przystani
44191000-5 - Różne drewniane materiały budowlane
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45223200-8 - Roboty konstrukcyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 188587,78 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199003,91 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 188587,78 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.P.H.U. DAREX Dariusz Koczyński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9181890188
7.3.3) Ulica: Obsza
7.3.4) Miejscowość: Obsza
7.3.5) Kod pocztowy: 23-413
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 188587,78 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |