„Perła Pogoni” – stworzenie strefy odpoczynku i rekreacji w ramach realizacji zadania z V Edycji Budżetu Obywatelskiego pt. Perła Pogoni – przywrócenie dawnego blasku w parku Dietla.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00305798
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00305798/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-13 13:34
- Lokalizacja
- Sosnowiec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-05b36d0f-0c17-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6443453672
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00305798 z dnia 2023-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Perła Pogoni” – stworzenie strefy odpoczynku i rekreacji w ramach realizacji zadania z V Edycji Budżetu Obywatelskiego pt. Perła Pogoni – przywrócenie dawnego blasku w parku Dietla.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000330051
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 3 Maja
1.5.2.) Miejscowość: Sosnowiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-200
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: s.winter@um.sosnowiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mosir.sosnowiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umsosnowiec.logintrade.net/zapytania_email,131501,50a5044e33f3d72594b604efd5141c27.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Sport i rekreacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Perła Pogoni” – stworzenie strefy odpoczynku i rekreacji w ramach realizacji zadania z V Edycji Budżetu Obywatelskiego pt. Perła Pogoni – przywrócenie dawnego blasku w parku Dietla.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-05b36d0f-0c17-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00305798
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00025792/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 PERŁA POGONI” – stworzenie strefy odpoczynku i rekreacji (BO23/II/2)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00263190
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.C.271.1.90.2023.SW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania p.n.: „Perła Pogoni” – stworzenie strefy odpoczynku i rekreacji w ramach realizacji zadania z V Edycji Budżetu Obywatelskiego pt. Perła Pogoni – przywrócenie dawnego blasku w parku Dietla.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – dokumentacja projektowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu została złożona oferta na kwotę 2 398 291,61 zł brutto przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, którymi są:SC COMFORT Sara Kowalczyk – LIDER (ul. Michałowskiego 12/41, 42-224 Częstochowa)
3D Sp. z o. o. – PARTNER (ul. Bór 151C, 42-202 Częstochowa).
Kwota jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zadania wynosi 563.500,00 PLN brutto.
Cena oferty znacząco przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Jednocześnie kwoty tej Zamawiający nie może zwiększyć do ceny złożonej oferty.
Sformułowanie przepisu „Zamawiający unieważnia” prowadzi do wniosku, że ustawowy obowiązek unieważnienia postępowania zachodzi w momencie, gdy okaże się, że zaistniała jedna z dwóch alternatywnych przesłanek unieważnienia postępowania, wskazanych w art. 255 pkt 3) ustawy Pzp.
| 2023-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |