Remont oznakowania poziomego cienkowarstwowego na drogach powiatowych i wojewódzkich dla Zarządu Dróg Powiatowych w Oleśnicy

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W OLEŚNICY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00305871
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00305871/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-13 13:47
Lokalizacja
Oleśnica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3fb13f2a-010c-11ee-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
9111693896
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Malowanie nawierzchiUrządzenia do znakowania drógOznakowanie drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

MONIKA URBANIAK-GRABOWIECKATrzebnica, PL · lot 0
496 920 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00305871 z dnia 2023-07-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont oznakowania poziomego cienkowarstwowego na drogach powiatowych i wojewódzkich dla Zarządu Dróg Powiatowych w Oleśnicy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W OLEŚNICY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931963210

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 52C

1.5.2.) Miejscowość: Oleśnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-400

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@zdp-olesnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.zdp-olesnica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_olesnica

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


pełnienie funkcji zarządcy dróg powiatowych w rozumieniu przepisów ustawy o drogach

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont oznakowania poziomego cienkowarstwowego na drogach powiatowych i wojewódzkich dla Zarządu Dróg Powiatowych w Oleśnicy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3fb13f2a-010c-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00305871

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00079176/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont oznakowania poziomego cienkowarstwowego na drogach powiatowych i wojewódzkich dla Zarządu Dróg Powiatowych w Oleśnicy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00246611

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP-DZP.272.1.7.2023.MM-B

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Remont oznakowania poziomego cienkowarstwowego na drogach powiatowych i wojewódzkich dla Zarządu Dróg Powiatowych w Oleśnicy”.
2. Zakres przedmiotu zamówienia do wykonania obejmuje remont oznakowania poziomego cienkowarstwowego na drogach powiatowych i wojewódzkich dla Zarządu Dróg Powiatowych w Oleśnicy w przewidywanym zakresie i ilości:
1) Remont oznakowania poziomego cienkowarstwowego białego na drogach powiatowych teren Obwodów Drogowych w Oleśnicy i Sycowa oraz drogi wojewódzkie nr 340, 451, 396, 439, 449, - Szacunkowa ilość: do ok. 40 000 m2 (drogi powiatowe ok. 25 000 m2; drogi wojewódzkie ok. 15 000 m2 ).
2) Remont oznakowania poziomego cienkowarstwowego kolorowego (kolor czerwony) na drogach powiatowych teren Obwodów Drogowych w Oleśnicy i Sycowa - Szacunkowa ilość: do ok. 1200 m2 (drogi powiatowe).
3) Remont oznakowania poziomego cienkowarstwowego kolorowego (kolor niebieski) miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych na drogach powiatowych teren Obwodów Drogowych w Oleśnicy i Sycowa - Szacunkowa ilość: do ok. 600 m2 (drogi powiatowe)
4) Wykonanie usunięcia – frezowanie istniejącego oznakowania poziomego cienkowarstwowego - Szacunkowa ilość: do 100 m2 (drogi powiatowe).
5) Trasowanie nowego oznakowania – do 10000mb (drogi powiatowe).
6) Wykonanie oznakowania poziomego – piktogramy grubowarstwowe, kolorowe, symbol A-7 (o wymiarach: szerokość – 1,4 m, wysokość – 2,5 m) – 2szt (drogi powiatowe).
3. Miejsce wykonywania przedmiotu zamówienia
1) drogi powiatowe na terenie działania Obwodu drogowego w Oleśnicy,
2) drogi powiatowe na terenie działania Obwodu drogowego w Sycowie,
3) drogi wojewódzkie:
a) nr 340 – Ludgierzowice (zjazd na Trzęsowice na terenie Powiatu Trzebnickiego) – Oleśnica
b) nr 396 – Bierutów (droga wojewódzka nr 451) – Niwki (granica województwa)
c) nr 439 – skrzyżowanie z DK25 – Nowy Dwór (węzeł S-8 Syców Zachód)
d) nr 449 – Syców (węzeł S-8 Syców Wschód) – Syców (granica województwa)
e) nr 451 – Oleśnica (rondo wschodnia obwodnica Oleśnicy) – Bierutów (granica województwa)
4. Ilości poszczególnych prac podane w § 1 ust. 2 pkt 1-6) umowy oraz w formularzu ofertowym są ilościami prognozowanymi. Ostateczna ilość robót będzie wynikała z faktycznych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zamierza zlecić do wykonania co najmniej 60% maksymalnej wartości umowy określonej w § 3 ust. 1 umowy. Z tytułu niewykorzystania maksymalnej wartości umowy wskazanej w § 3 ust. 1 umowy w pełnej wysokości Wykonawcy nie przysługują od Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia odszkodowawcze.
5. Zamawiający zapłaci Wykonawcy wynagrodzenie jedynie za rzeczywiste zlecone i wykonane roboty.
6. Od chwili otrzymania przez Wykonawcę ilości i zakresu robót, odpowiedzialność za ewentualne szkody powstałe u osób trzecich na skutek nie wykonania remontu, ponosi Wykonawca.
7. Wykonawca zobowiązany jest tak zorganizować pracę, aby nie wywołała ona uciążliwości i niebezpieczeństwa dla użytkowników drogi.
8. Do wykonywanych robót należy stosować technologię zgodną ze Szczegółową Specyfikacją Techniczną zwana dalej SST (załącznik do SWZ).
Wykonawca prac jest odpowiedzialny za jakość ich wykonania oraz za zgodność z dokumentacją dostarczoną przez Zamawiającego. Prace należy prowadzić zgodnie z wytycznymi zawartymi w dokumentach zamówienia i SST, obowiązującymi przepisami i normami oraz warunkami technicznymi.
9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji został opisany w niniejszej SWZ oraz jej załącznikach m.in. SST, formularzu ofertowym oraz projekcie umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34922000-6 - Urządzenia do znakowania dróg

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 443907,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 614139,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 496920,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Grabowiecka.pl BEZPIECZEŃSTWO, INNOWACJA Monika Urbaniak – Grabowiecka – LIDER KONSORCJUM/ PEŁNOMOCNIK

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: JGM Jacek Grabowiecki – PARTNER KONSORCJUM

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 915-131-72-02

7.3.3) Ulica: ul. gen. Grota Roweckiego 12

7.3.4) Miejscowość: Trzebnica

7.3.5) Kod pocztowy: 55-100

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 496920,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-07-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane