„Remont ścian fundamentowych w LVI Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Dzieci Warszawy 42 – z podziałem na etapy – etap 1.”
Miasto Stołeczne Warszawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00305916
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00305916/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-13 13:56
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-136efb2f-f3d4-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00305916 z dnia 2023-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont ścian fundamentowych w LVI Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Dzieci Warszawy 42 – z podziałem na etapy – etap 1.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Dzielnicy Ursus
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Czerwca 1976r. Nr 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-495
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ursus.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont ścian fundamentowych w LVI Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Dzieci Warszawy 42 – z podziałem na etapy – etap 1.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-136efb2f-f3d4-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00305916
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00507047/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.27 Remont ścian fundamentowych w LVI Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Dzieci Warszawy 42 - z podziałem na etapy.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00220196
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-XI-WZP.271.17.2023.IMA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 654168,77 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 181548,74 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Remont ścian fundamentowych w LVI Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Dzieci Warszawy 42” – z podziałem na etapy - etap 1, w którym projekt zakłada wykonanie izolacji pionowej ścian piwnic według rysunku przyziemia.
Po wykonaniu i zabezpieczeniu wykopu należy przystąpić do prac izolacyjnych.
1. Prace rozbiórkowe i demontażowe:
a) rozbiórka nawierzchni z kostki brukowej,
b) rozbiórka opaski z płyt betonowych (materiał do ponownego wykorzystania),
o wykonanie i zabezpieczenie wykopu odsłaniającego ścianę piwnic do poziomu ław
fundamentowych
2. przygotowanie ścian piwnicznych (demontaż istniejącego styropianu, oczyszczenie, zmycie),
3. wyrównanie powierzchni ścian przez obrzutkę tynkiem cementowym gr. 1,5cm,
4. wykonanie przeciwwodnej izolacji pionowej ścian fundamentowych poniżej poziomu gruntu
według układu warstw:
a) izolacja bitumiczna bezszwowa - 4 mm (grubość warstwy po wyschnięciu),
b) płyta styropianowa fundamentowa, ekstrudowana - 5 cm,
c) membrana kubełkowa,
5. obsypanie ścian piwnic wybranym uprzednio gruntem z zagęszczeniem warstwami 20 cm,
a) ułożenie uziomu otokowego wzdłuż budynku:
• ułożenie bednarki w odległości min. 1m od ściany fundamentowej wykonanej z
• drutu odgromowego FeZn 30x4mm,
6. osypanie ścian piwnic obsypką żwirową i zagęszczonym piaskiem:
a) ułożenie warstw obsypki żwirowej i piasku zgodnie z Detalem 2
b) wymiana rury filtracyjnej zgodnie z Detalem 2.
7. wykonanie przeciwwodnej izolacji pionowej ścian fundamentowych powyżej poziomu gruntu
według układu warstw:
a) izolacja bitumiczna bezszwowa - 4 mm,
b) klej bitumiczny,
c) płyta styropianowa fundamentowa, ekstrudowana - 5 cm kleju (należy ocieplić ościeża
d) okien piwnicznych styropianem o gr. 2cm),
e) podwójna siatka z włókna szklanego w kleju,
f) podkład tynkarski,
g) tynk mozaikowy,
8. odtworzenie nawierzchni z kostki brukowej wraz z podsypką cementowo-piaskową gr. 20cm,
9. odtworzenie opaski z płyt betonowych według układu warstw:
a) podsypka cementowo-piaskowa gr. 20cm,
b) płyty betonowe 50x50cm.
W miejscach przecięcia instalacji odgromowej z instalacją uziomu otokowego należy połączyć
bednarkę ze złączem kontrolnym instalacji odgromowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 159777 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 222920,24 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 159777 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: R-TECH Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 52372943563
7.3.3) Ulica: Skierniewicka 10a
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-230
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 159777 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |