Rozwój infrastruktury obszarów, w których funkcjonowały zlikwidowane PPGR w granicach gminy wiejskiej Golub-Dobrzyń

GMINA GOLUB-DOBRZYŃ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00306145
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00306145/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-13 14:37
Lokalizacja
Golub-Dobrzyń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5e41645b-e5ad-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
5030037022
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Obiekty rekreacyjneRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychRoboty budowlane w zakresie dróg dojazdowychRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychSłoneczne moduły fotoelektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00306145 z dnia 2023-07-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozwój infrastruktury obszarów, w których funkcjonowały zlikwidowane PPGR w granicach gminy wiejskiej Golub-Dobrzyń

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GOLUB-DOBRZYŃ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118589

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac 1000-lecia 25

1.5.2.) Miejscowość: Golub-Dobrzyń

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-400

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@uggolub-dobrzyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.uggolub-dobrzyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/760510

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozwój infrastruktury obszarów, w których funkcjonowały zlikwidowane PPGR w granicach gminy wiejskiej Golub-Dobrzyń

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e41645b-e5ad-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00306145

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00019803/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Rozwój infrastruktury obszarów, w których funkcjonowały zlikwidowane PPGR w granicach gminy wiejskiej Golub-Dobrzyń

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00198701

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SG.271.5.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Rozwój infrastruktury obszarów, w których funkcjonowały zlikwidowane PPGR w granicach gminy wiejskiej Golub-Dobrzyń.

Zamówienie obejmuje:
1) Zagospodarowanie terenu oraz montaż urządzeń rekreacyjnych w Nowejwsi,
a) plac przed świetlicą wiejską
b) chodnik i plac zabaw
2) Termomodernizacja budynku komunalnego wraz z montażem instalacji OZE oraz zagospodarowaniem terenu we Wrockach,
3) Zagospodarowanie placu zabaw oraz montaż urządzeń rekreacyjnych w Owieczkowie
4) Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 534 Grudziądz-Rypin na odcinku od km 52+341 do km 52+431 wraz z zagospodarowaniem terenu wzdłuż jez.Owieczkowo,
5) Projekty czasowej organizacji ruchu (jeżeli jest wymagany przepisami)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 13 czerwca 2023 r. przed otwarciem ofert, Zamawiający zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postepowania informację o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie niniejszego zamówienia w wysokości 3 000 000,00 zł brutto (słownie: trzy miliony złotych 00/100).
W niniejszym postepowaniu złożono 2 oferty:
Oferta nr 1: DOM - PLAST Karol Dąbrowski,
87-400 Golub-Dobrzyń, ul. Słuchajska 4,
cena brutto oferty: 3 297 000,00,
Oferta nr 2: ROADBUD GP sp. z o. o,
Sokołowo, ul. Chabrowa 40,
87 - 400 Golub – Dobrzyń,
cena brutto oferty: 2 973 907,41
Oferta nr 2 podlega odrzuceniu.

Mając na uwadze zaistniałą sytuację, Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2023-07-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane