Przebudowa drogi gminnej na działce na 10 oraz części drogi nr 130531C na tzw. Małej Cegielni, Gmina Rogowo.

GMINA ROGOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00307259
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00307259/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-14 10:19
Lokalizacja
Rogowo, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ee1c234e-f555-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
5621711384
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ DOMAGAŁAJanuszkowo, PL · lot 0
536 134,71 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00307259 z dnia 2023-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej na działce na 10 oraz części drogi nr 130531C na tzw. Małej Cegielni, Gmina Rogowo.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ROGOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351216

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: KOŚCIELNA

1.5.2.) Miejscowość: Rogowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-420

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 523024053

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@rogowo.paluki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rogowo.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/rogowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej na działce na 10 oraz części drogi nr 130531C na tzw. Małej Cegielni, Gmina Rogowo.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee1c234e-f555-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00307259

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00036752/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa drogi gminnej na działce nr 10 oraz części drogi nr 130531C na tzw. Małej Cegielni, Gmina Rogowo.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Rządowy Ochrony Gruntów Rolnych.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00222045

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIDiGP.271.1.5.2023.ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi gminnej w Cegielni prowadzona będzie na działkach nr 10 i 70 obręb Cegielnia i na działkach nr 106 obręb Cegielnia (pas drogowy drogi gminnej nr 130523C w km 0+921 strona lewa); 24 obręb Cegielnia; 235/7 obręb Gościeszyn (pas drogowy drogi powiatowej nr 2351C relacji Ryszewo – Gościeszyn w km 2+749 strona lewa.
Projektowana droga stanowi dojazd do gruntów rolnych i zabudowań zagrodowych.
Budowa w granicach pasa drogi gminnej (dz. nr 10 i 70) polegać będzie na:
- rozebraniu istniejącej nawierzchni gruntowej ulepszonej miejscowo kruszywem niesortowanym (wapniak, szlaka, gruz, otaczaki);
- wykonaniu koryta pod warstwy konstrukcyjne;
- warstwa odcinająca gr.10 cm z piasku;
- warstwa podbudowy tłuczniowej gr. 25cm z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie;
- warstwa wiążąca gr. 5cm z BA AC16W dla KR 1-2;
- warstwa ścieralna gr. 4cm z BA AC11S dla KR 1-2;
- pobocza umocnione zostaną warstwą gr. 20cm z kruszywa łamanego 0/31,5 mm;
- wykonaniu rowów odwadniających;
- plantowaniu poboczy;
- ustawienie oznakowania pionowego;
Całość zadania będzie prowadzone w istniejącym rozgraniczeniu pasa drogowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 536134,71 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 944723,81 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 536134,71 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DOM-BRUK Domagała Paweł

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5621503421

7.3.4) Miejscowość: Januszkowo

7.3.5) Kod pocztowy: 88-400

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 536134,71 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-09-30

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Nie dotyczy.
2023-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane