Budowa ogólnodostępnego boiska sportowego do piłki nożnej z trawą naturalną wraz z niezbędną infrastrukturą w miejscowości Marcyporęba, gmina Brzeźnica.

Gmina Brzeźnica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00307318
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00307318/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-14 10:30
Lokalizacja
Brzeźnica, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ccc4951f-ee6b-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
5511123918
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ SOPICKIJaroszowice, PL · lot 0
610 163,84 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00307318 z dnia 2023-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ogólnodostępnego boiska sportowego do piłki nożnej z trawą naturalną wraz z niezbędną infrastrukturą w miejscowości Marcyporęba, gmina Brzeźnica.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brzeźnica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182048

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowska 109

1.5.2.) Miejscowość: Brzeźnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-114

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 338792029

1.5.8.) Numer faksu: 338792092

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@brzeznica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.brzeznica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ccc4951f-ee6b-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ogólnodostępnego boiska sportowego do piłki nożnej z trawą naturalną wraz z niezbędną infrastrukturą w miejscowości Marcyporęba, gmina Brzeźnica.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ccc4951f-ee6b-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00307318

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00028508/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 "Budowa ogólnodostępnego boiska sportowego do piłki nożnej z trawą naturalną wraz z niezbędną infrastrukturą w miejscowości Marcyporęba, gmina Brzeźnica.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00208838

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.131.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 585712,95 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie boiska sportowego o nawierzchni trawiastej o wymiarach 90,0 m x 55,00m wraz z niezbędną infrastrukturą oraz wyposażeniem. Planuje się wykonanie boiska sportowego o całkowitej powierzchni z terenem pola gry i strefy bezpieczeństwa – 6 125,79 m2, łącznie z ogrodzeniem spełniającym funkcję piłkochwytu o długości całkowitej 232,48 mb, wysokości ogrodzenia – 6 m.
Nawierzchnia boiska będzie pokryta trawą naturalną na warstwie humusu, uformowana do celów odprowadzenia wody opadowej. Teren boiska do piłki nożnej będzie posiadać odpowiednią chłonność do przyjęcia wód opadowych. Boisko sportowe będzie wyposażone w bramki do piłki nożnej oraz kabiny dla 8 zawodników rezerwowych.
Wokół boiska – z trzech stron – planuje się wykonanie ogrodzenia w postaci systemu piłkochwytów na wysokość 6 m, wykonanego w systemie przęseł przy zastosowaniu stalowych profili rur o kwadratowym przekroju, zamontowanych do betonowych słupów fundamentowych, zagłębionych na głębokość przemarzania gruntu. Na systemie słupków stalowych zostanie rozpięta bezwęzłowa siatka z polipropylenu o grubości sznura 5 mm i wielkości oczka maksimum 8 cm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 610163,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 610163,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 610163,84 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.U.H.P. TRANSKOP Łukasz Sopicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 551-225-57-63

7.3.3) Ulica: Jaroszowice 176

7.3.4) Miejscowość: Wadowice

7.3.5) Kod pocztowy: 34-100

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 610163,84 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2023-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane