Wykonanie zabezpieczeń antyptak wraz z pracami towarzyszącymi na Budynku Obsługi Podróżnych Węzła Przesiadkowego Brynów w Katowicach-„Katowicki System Zintegr. węzłów przesiadk.–węzeł Brynów Pętla”

Katowickie Inwestycje S.A. działające w imieniu i na rzecz Miasta Katowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00307524
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00307524/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-14 11:10
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-49876817-f546-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
9542588939
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

OKNA PWP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDąbrowa Górnicza, PL · lot 0
26 091,29 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00307524 z dnia 2023-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie zabezpieczeń antyptak wraz z pracami towarzyszącymi na Budynku Obsługi Podróżnych Węzła Przesiadkowego Brynów w Katowicach-„Katowicki System Zintegr. węzłów przesiadk.–węzeł Brynów Pętla”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Katowickie Inwestycje S.A. działające w imieniu i na rzecz Miasta Katowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240612757

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Porcelanowa 21

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-246

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniainwestycje@kisa.katowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.katowickieinwestycje.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kisakatowice.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie zabezpieczeń antyptak wraz z pracami towarzyszącymi na Budynku Obsługi Podróżnych Węzła Przesiadkowego Brynów w Katowicach-„Katowicki System Zintegr. węzłów przesiadk.–węzeł Brynów Pętla”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49876817-f546-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00307524

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00028599/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Wykonanie zabezpieczenia ANTYPTAK na węźle Brynów w ramach zadania inwestycyjnego „Katowicki Zintegrowany System węzłów przesiadkowych – Brynów Pętla”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00223652

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KISA/DZP/TP/26/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 148247,68

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 26461,10 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie zabezpieczeń antyptak wraz z pracami towarzyszącymi na Budynku Obsługi Podróżnych Węzła Przesiadkowego Brynów w Katowicach, w ramach zadania inwestycyjnego „Katowicki System Zintegrowanych węzłów przesiadkowych – węzeł Brynów Pętla”

Opis przedmiotu zamówienia:

Zakres przedmiotu umowy obejmuje wykonanie w szczególności:
1) zabezpieczenia terenu prowadzonych robót,
2) wyznaczenia strefy ochronnej wokół budynku,
3) czyszczenia i odtłuszczenia powierzchni przewidzianych do montażu zabezpieczeń,
4) wykonania zabezpieczeń przeciw bytowaniu ptaków na Budynku Obsługi Podróżnych – montaż kolcy o parametrach minimum 100 kolcy/mb, długość kolca min. 10 cm,
5) uporządkowania terenu po prowadzonych pracach wraz z utylizacją powstałych odpadów,
6) zgłoszenia wykonanych prac do odbioru.

Szczegółowy zakres prac określa:
- projektowane postanowienia umowne,
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót,
- przedmiar robót,
- szczegółowy opis realizacji przedmiotu zamówienia

Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady - Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji jakości za wykonanie robót budowlanych wynosił 24 miesięcy od daty odbioru wykonanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga, aby okres rękojmi za wady był równy okresowi gwarancji jakości.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 26091,29 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 26091,29 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 26091,29 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Okna PWP Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6292468841

7.3.3) Ulica: Tysiąclecia 8

7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

7.3.5) Kod pocztowy: 41-303

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 26091,29 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane