Zakup i dostawa nabiału, jaj, artykułów spożywczych oraz artykułów piekarniczych na potrzeby Domu Pomocy Społecznej
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ w CHOROSZCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00307731
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-14 11:50
- Lokalizacja
- Choroszcz, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9661579415
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneProdukty mleczarskieJajaRóżne produkty spożywczeProdukty piekarskie
Wykonawcy
4 przyznane
SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITAWysokie Mazowieckie, PL
133 124,4 PLNANNA SIEKIERKOWysokie Mazowieckie, PL
56 000 PLNANNA SIEKIERKOWysokie Mazowieckie, PL
144 993,32 PLNPOWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW "SPOŁEM" W BIAŁYMSTOKUBiałystok, PL
133 124,4 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.