Remont kompleksu boisk sportowych „Moje boisko - Orlik 2012” w Radgoszczy

GMINA RADGOSZCZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00307761
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00307761/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-14 11:54
Lokalizacja
Radgoszcz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-367d04e5-0b61-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
8711665525
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlane w zakresie ośrodków rekreacyjnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00307761 z dnia 2023-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont kompleksu boisk sportowych „Moje boisko - Orlik 2012” w Radgoszczy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADGOSZCZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660789

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: PL. ŚW. KAZIMIERZA 7-8

1.5.2.) Miejscowość: Radgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-207

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 146414139

1.5.8.) Numer faksu: 146414661

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@radgoszcz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radgoszcz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gmina-radgoszcz.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont kompleksu boisk sportowych „Moje boisko - Orlik 2012” w Radgoszczy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-367d04e5-0b61-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00307761

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00041241/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" w Radgoszczy w ramach Programu Modernizacji Kompleksów Sportowych - edycja 2022

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00261041

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZ.271.137.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1067948,74 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres prac planowanych w ramach remontu kompleksu boisk sportowych "Moje boisko - Orlik 2012" w Radgoszczy - działka ew. nr 2421 i 2422/2, woj. małopolskie:
• wymiana ogrodzenia (zastąpienie istniejącej zardzewiałej siatki plecionej na przęsła panelowe - z wymianą słupków na nowe),
• wymiana starej nawierzchni sztucznej trawy z zasypką granulatem korkowym, na nową syntetyczną trawę 38-42 mm na macie elastycznej gr. 10 mm z zasypem granulatem z korka naturalnego z wykonaniem linii boiska,
• wstawienie kompletnej furtki wraz z dwoma słupkami i zamkiem,
• wymiana nawierzchni EPDM (na nawierzchni bitumicznej) na korcie do tenisa ziemnego,
• wymiana nawierzchni EPDM (na nawierzchni bitumicznej) na boisku wielofunkcyjnym,
• wymiana siatek w bramkach do piłki nożnej,
• wymiana siatki do siatkówki,
• wymiana siatki na korcie do tenisa ziemnego,
• wymiana piłko chwytów do piłki nożnej z siatki elastycznej + linki naciągowe + nowe i przedłużenie nowych słupków,
• remont podłogi w kontenerowym zapleczu socjalnym (wszystkich warstw pod posadzkowych) wraz z wymianą wykładziny PCV,
• wymiana kompozytowych desek tarasowych pomiędzy kontenerowym zapleczem z legarami,
• czyszczenie i konserwacja kostki brukowej z wyrównaniem zapadlisk,
• dostawa wraz z montażem nowych siedzisk 56 sztuk,

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączone do niniejszej SWZ dokumenty, tj. dokumentacja techniczna, przedmiar robót. Dokumentacja techniczna została opracowana przez firmę: Autorska Pracownia Projektowa mgr inż. arch. Dorota Krzyżanowska.
2) Przedmiot zamówienia ma być zrealizowany zgodnie z dokumentacją projektową opracowaną przez firmę: Autorska Pracownia Projektowa mgr inż. arch. Dorota Krzyżanowska.
Przedmiar robót stanowi element pomocniczy do określenia wartości robót budowlanych.
Szczegółowy opis zawiera SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45212172-2 - Roboty budowlane w zakresie ośrodków rekreacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza
przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1344930,82 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1396680,00 PLN

2023-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane