Miasta OdNowa – Dostępny Ostrowiec. Dostosowanie obiektów użyteczności publicznej dla osób ze szczególnymi potrzebami.

Gmina Ostrowiec Świętokrzyski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00307977
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00307977/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-14 12:34
Lokalizacja
Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-26569ddb-09c2-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
6610003945
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty instalacyjne elektryczneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneWindy mechaniczneRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00307977 z dnia 2023-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Miasta OdNowa – Dostępny Ostrowiec. Dostosowanie obiektów użyteczności publicznej dla osób ze szczególnymi potrzebami.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ostrowiec Świętokrzyski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009834

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Głogowskiego 3/5

1.5.2.) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-400

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 41 2672133

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.ostrowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.ostrowiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-26569ddb-09c2-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Miasta OdNowa – Dostępny Ostrowiec. Dostosowanie obiektów użyteczności publicznej dla osób ze szczególnymi potrzebami.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26569ddb-09c2-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00307977

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00057281/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Miasta OdNowa – Dostępny Ostrowiec. Dostosowanie obiektów użyteczności publicznej dla osób ze szczególnymi potrzebami

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00261613

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Or.271.12.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I – roboty budowlane dotyczące zwiększenia dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami budynku Publicznego Przedszkola nr 11 im. Marii Kownackiej w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Lokalizacja budynku: 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Wspólna 20 na działkach nr 101/1 i 101/2 (ID 260701_1.0017.AR_5.101/1, ID 260701_1.0017.AR_5.101/2).
Zakres zadania obejmuje między innymi przebudowę schodów zewnętrznych z kostki brukowej, budowę pochylni dla osób niepełnosprawnych, remont spocznika przed wejściem głównym do budynku, montaż barierek na spoczniku, wymianę stolarki drzwiowej wejściowej do budynku przedszkola z montażem kurtyny powietrznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 37480,09 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II – roboty budowlane dotyczące zwiększenia dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami budynku Publicznego Przedszkola nr 12 im. Marii Konopnickiej w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Lokalizacja budynku: 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Osiedle Słoneczne 5 na działce dz. nr 130 ID 260701_1.0017.AR_4.94/130.
Zakres zadania obejmuje między innymi przebudowę schodów zewnętrznych i pochylni dla osób niepełnosprawnych przy głównym wejściu do budynku, wykonanie łazienki dla osób niepełnosprawnych, wykonanie ścieżek naprowadzających wraz z tablicą tyflograficzną, wymianę drzwi przeciwpożarowych na klatce schodowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.5.) Wartość części: 143873,79 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III – roboty budowlane dotyczące zwiększenia dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami budynku Publicznego Przedszkola nr 19 im. Jana Brzechwy, w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Lokalizacja budynku: 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Osiedle Ogrody 20 na działkach dz. 33/1, 32/4, 31, 30, 20/3 (obr.20, ark. 1).
Zakres zadania obejmuje między innymi modernizację schodów zewnętrznych przy wejściu głównym do budynku, przebudowę chodnika, montaż podnośnika pionowego zewnętrznego dla osób niepełnosprawnych i wykonanie utwardzenia terenu w niezbędnym zakresie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42416130-5 - Windy mechaniczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 79971,33 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część IV – roboty budowlane dotyczące zwiększenia dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami budynku, w którym znajduje się między innymi siedziba Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Lokalizacja budynku: 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Świętokrzyska 22, na działce nr 3/25 (ID 260701_1.0043.AR_4.3/25).
Zakres zadania obejmuje między innymi remont schodów zewnętrznych przy wejściu głównym do budynku, modernizację łazienki dla osób niepełnosprawnych, wykonanie ścieżek naprowadzających wraz z tablicą tyflograficzną, montaż pętli indukcyjnej przy pomieszczeniu informacji na parterze obiektu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 88833,62 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnej oferty

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnej oferty

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena brutto najkorzystniejszej oferty wynosi 175 890,00 zł brutto. Zamawiający na sfinansowanie części III przedmiotowego zamówienia zamierzał przeznaczyć kwotę w wysokości 62 772,72 zł brutto.
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w części III z uwagi na fakt, iż cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć
na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 175890,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 194340,00 PLN

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnej oferty

2023-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane