Roboty budowlane polegające na wykonaniu instalacji c.o. i c.w.u. wraz z wykonaniem węzła cieplnego w budynku wielorodzinnym położonym w Brzezinach przy ul. Mickiewicza 12.
TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO W BRZEZINACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00308120
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00308120/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-14 12:58
- Lokalizacja
- Brzeziny, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-65efaca8-ee4a-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 8331284998
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00308120 z dnia 2023-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na wykonaniu instalacji c.o. i c.w.u. wraz z wykonaniem węzła cieplnego w budynku wielorodzinnym położonym w Brzezinach przy ul. Mickiewicza 12.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO W BRZEZINACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472260563
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. św. Anny 57
1.5.2.) Miejscowość: Brzeziny
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-060
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@tbsbrzeziny.pl adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://tbsbrzeziny.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.platformazakupowa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Towarzystwo Budownictwa Społęcznego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane polegające na wykonaniu instalacji c.o. i c.w.u. wraz z wykonaniem węzła cieplnego w budynku wielorodzinnym położonym w Brzezinach przy ul. Mickiewicza 12.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65efaca8-ee4a-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00308120
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00206930
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZM.1608.2023.BK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu instalacji c.o. i c.w.u. wraz z wykonaniem węzła cieplnego w budynku wielorodzinnym położonym w Brzezinach przy ul. Mickiewicza 12 wraz z pracami towarzyszącymi – w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
3.2. Przedmiotem zamówienia obejmuje w szczególności:
3.2.1. opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej
3.2.2. sporządzenie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót według wymagań zawartych w Rozporządzeniu Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz. U. 2021 poz. 2454)
3.2.3. przeniesienie praw autorskich do opracowanej dokumentacji projektowej
3.2.4. uzyskanie wymaganych opinii, uzgodnień i sprawdzeń rozwiązań projektowych w zakresie wynikającym z przepisów
3.2.5. sporządzenie BIOZ
3.2.6. pełnienie nadzoru autorskiego
3.2.7. ile okaże się to konieczne - uzyskanie niezbędnych odstępstw od obowiązujących przepisów
3.2.8. uzyskanie pozwolenia na budowę (art. 32 Prawo budowlane)
3.2.9. sporządzenie przedmiaru robót oraz kosztorysu inwestorskiego
3.2.10. sporządzenie harmonogramu rzeczowo-finansowego robót budowlanych, sporządzonego w kwotach brutto
3.2.11. wykonanie prac budowlanych związanych z:
3.2.11.1. wykonaniem węzła cieplnego wraz z wymiennikiem
3.2.11.2. wykonaniem instalacji wewnętrznej c.o. i c.w.u.
3.2.11.3. wykonaniem niezbędnych robót towarzyszących
3.2.12. przeprowadzenie wymaganych prób i badań, uzyskanie odbiorów robót i przygotowanie dokumentów związanych z oddaniem do użytkowania wybudowanych instalacji i budynku po robotach remontowych
3.2.13. sporządzenie dokumentacji powykonawczej
3.2.14. przygotowanie i przekazanie Zamawiającemu wszelkich dokumentów niezbędnych do odbioru technicznego urządzenia przez UDT oraz zawiadomienia właściwego organu nadzoru budowlanego o zakończeniu budowy (art. 54 Prawo budowlane)
Uwaga!
Przedmiot zamówienia nie obejmuje (pomimo objęcia tego zakresu treścią PFU) demontażu pieców kaflowych, akumulacyjnych, kotłów, podgrzewaczy wody. Zamawiający wykona te prace we własnym zakresie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 629900 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 734940 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 629900 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): CTG Centrum Technik Grzewczych Daniel Woźniak
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: CTG_INVEST Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8311283760
7.3.3) Ulica: Wysoka
7.3.4) Miejscowość: Pabianice
7.3.5) Kod pocztowy: 95-200
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 629900 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |