Dostawa sprzętu medycznego niesterylnego i materiałów do badań dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
Szpital Powiatowy w Chrzanowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00308314
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-14 13:27
- Lokalizacja
- Chrzanów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6281916916
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały medyczne
Wykonawcy
7 przyznanych
MDS CARDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3939,84 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
10 219,72 PLNSINMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzyszowice, PL
1458 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
1810,08 PLNMARTA KADZEWICZOlsztyn, PL
4469,9 PLNKAMSOFT SPÓŁKA AKCYJNAKatowice, PL
51 610,8 PLNMDS CARDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3939,84 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.