Dostawa mebli medycznych dla UCK
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00308544
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-14 14:10
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9570730409
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Meble medyczne, z wyjątkiem łóżek i stołów
Wykonawcy
7 przyznanych
ALVO MEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚmigiel, PL
115 520 PLNALVO MEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚmigiel, PL
115 520 PLNALVO MEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚmigiel, PL
115 520 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO ZAOPATRZENIA LECZNICTWA CEZAL LUBLIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W LUBLINIELublin, PL
59 023 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO ZAOPATRZENIA LECZNICTWA CEZAL LUBLIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W LUBLINIELublin, PL
59 023 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO ZAOPATRZENIA LECZNICTWA CEZAL LUBLIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W LUBLINIELublin, PL
59 023 PLNALVO MEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚmigiel, PL
115 520 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.