„Dostawa fabrycznie nowych samochodów ratowniczo-gaśniczych z układem napędowym 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Dziurowie oraz dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Zawichoście”
Gmina Zawichost
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00308634
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-14 14:32
- Lokalizacja
- Zawichost, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8641833198
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wozy strażackiePojazdy służb ratowniczychSprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa
Wykonawcy
2 przyznane
MOTO-TRUCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
1 137 750 PLNMOTO-TRUCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
1 137 750 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.