Zakup i dostawa specjalnego samochodu asenizacyjnego z zabudową beczką na hakowca do wywozu nieczystości

GMINNA SPÓŁKA KOMUNALNA MORDY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00083397
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00083397/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-31 16:30
Lokalizacja
Mordy, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c5db061f-bb5d-43c0-b8fa-46636a4e2475
Identyfikator
8212670749
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy do transportu odpadów i ścieków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00083397 z dnia 2025-01-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa specjalnego samochodu asenizacyjnego z zabudową beczką na hakowca do wywozu nieczystości

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNA SPÓŁKA KOMUNALNA MORDY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387744410

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kilińskiego 9

1.5.2.) Miejscowość: Mordy

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-140

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 518313679

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gsk@mordy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gskmordy.bip.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c5db061f-bb5d-43c0-b8fa-46636a4e2475

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa specjalnego samochodu asenizacyjnego z zabudową beczką na hakowca do wywozu nieczystości

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c5db061f-bb5d-43c0-b8fa-46636a4e2475

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00083397

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00050178

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: gsk/1/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 97560,98 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Samochód specjalny hakowy z beczką asenizacyjną na hakowca, dwuosiowy o napędzie 4x2 z blokadą mostu, o dopuszczalnej masie całkowitej nie więcej niż 16 t. Urządzenie hakowe nowe. Kabina dzienna klimatyzowana, z 3 miejscami siedzącymi. Zawieszenie pojazdu pneumatyczne.
Skrzynia biegów manualna bez retardera. Samochód wyposażony w płytę czołową do montażu m.in. pługa do odśnieżania z dodatkowym oświetleniem roboczym z tyłu, po bokach oraz z przodu. Silnik wysokoprężny zapewniający jednoczesną pracę wszystkich urządzeń zabudowy spełniający normę emisji spalin zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami o pojemności nie mniej jak 12000cm3 z przystawką mocy silnika do napędu pomp zabudowy.
System układu hamulcowego ABS, ESC, układ kierowniczy ze wspomaganiem hydraulicznym, fotel kierowcy zawieszony pneumatycznie.
Rozstaw osi 4,5 m, koła o rozmiarze 315x80x22,5.
Zbiornik paliwa minimum 200 litrów, z korkiem zamykanym kluczem.
Oświetlenie ostrzegawcze do pracy nocnej, lampa halogenowa podstawowa montowana na stałe. Oświetlenie ostrzegawcze, belka LED zamontowana na kabinie kierowcy oraz z pomarańczowym światłem z tyłu pojazdu
System kamer, monitor w kabinie, do obserwacji obszaru wokół pojazdu, wyświetlacz kolorowy LCD. Tachograf cyfrowy posiadający legalizację, akustyczny sygnał cofania, lampy obrysowe samochodu, siatka ochronna na reflektory przednie i lampy tylne. Osłona przeciwsłoneczna. Samochód wyposażony w GPS z lokalizatorem. Radio w kabinie z dwoma głośnikami.
Beczka asenizacyjna na hakowiec dopasowana do samochodu o zabudowie hakowej nowa, o pojemności w przedziale od 6000l do 8000l z osprzętem towarzyszącym, z przeznaczeniem do poboru, załadunku nieczystości płynnych z szamba, ich transportu i zrzutu w punkcie zlewnym w oczyszczalni. Urządzenie hakowe nowe. Zbiornik cylindryczny z blachy o grubości 6 mm, z podziałem na komorę szlamu, komora wody, uzgodniona z zamawiającym. Napełnianie ze zworą odcinającą sprzęgło do węża strażackiego typu c lub równoważny system zaworu zwrotnego zabezpieczający, pomiar ilości w zbiorniku w grubościennej rurze ze szkła organicznego z pływakiem, opróżnianie komory szlamu nadciśnieniem pompy ssącej lub pneumatycznym tłokiem. Dennica zamykająca otwierana na bok, z tyłu na całym przekroju zbiornika, wzmocniona na zewnątrz. Kontrola napełniania komory w małych przedziałach nie więcej jak co 500 l. Aktualne badanie techniczne o co najmniej ośmiomiesięcznym okresie do następnej

4.5.3.) Główny kod CPV: 34144500-3 - Pojazdy do transportu odpadów i ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 525210,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 525210,00 PLN

2025-01-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy