Wykonanie 147 operatów szacunkowych określających wartość nieruchomości stanowiących własność lub współwłasność Gminy Lublin, położonych w Lublinie w tym: 144 operatów w celu aktualizacji opłat.....
Gmina Lublin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00308873
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-14 16:51
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9462575811
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi biegłych
Wykonawcy
4 przyznane
RAFAŁ SZPILEWICZWisznice, PL
20 147,4 PLNRAFAŁ SZPILEWICZWisznice, PL
18 597,6 PLNRAFAŁ SZPILEWICZWisznice, PL
17 047,8 PLNRAFAŁ SZPILEWICZWisznice, PL
18 597,6 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.