Modernizacja oddziału II mieszkalnego w DPS Harbutowice
Dom Pomocy Społecznej im.Tadeusza Piekarza w Harbutowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00308924
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00308924/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-14 21:06
- Lokalizacja
- Sułkowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-734f6ac4-0d16-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6811618323
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty remontowe i renowacyjne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00308924 z dnia 2023-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oddziału II mieszkalnego w DPS Harbutowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej im.Tadeusza Piekarza w Harbutowicach
1.3.) Oddział zamawiającego: dpsharbutowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350313452
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Harbutowice 1
1.5.2.) Miejscowość: Sułkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-440
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@dpsharbutowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/dpsipwharbutowicach
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-734f6ac4-0d16-11ee-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Dom Pomocy Społecznej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja oddziału II mieszkalnego w DPS Harbutowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-734f6ac4-0d16-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00308924
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00264172/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja oddziału II mieszkalnego w DPS Harbutowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00274302
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DPS 1/ZP/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja oddziału II mieszkalnego w DPS Harbutowice. Pełna treść w swz
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Harbutowice, dnia 10.07.2023 r.Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania
Modernizacja oddziału II mieszkalnego w DPS Harbutowice
Zamawiający informuje, że unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1710, ze zm.) gdyż w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu nie złożono żadnej oferty. Postępowanie należało zatem unieważnić.
| 2023-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |