Opracowanie dokumentacji projektowych budowy chodników na terenie Gminy Jordanów
Gmina Jordanów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00309297
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-17 09:25
- Lokalizacja
- Jordanów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5521586100
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
4 przyznane
PIOTR KUMOREKLipowa, PL
55 350 PLNPIOTR KUMOREKLipowa, PL
49 200 PLNPIOTR KUMOREKLipowa, PL
49 200 PLNPIOTR KUMOREKLipowa, PL
123 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.