„Renowacja budynku pełniącego funkcję pawilonu sportowego w Kochanowicach przy ul. Słonecznej nr działki 395/41” - (Remont budynku zaplecza sportowego przy ul. Słonecznej w Kochanowicach).
Gmina Kochanowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00309382
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00309382/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-17 09:51
- Lokalizacja
- Kochanowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5a650852-11b4-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5751865105
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00309382 z dnia 2023-07-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Renowacja budynku pełniącego funkcję pawilonu sportowego
w Kochanowicach przy ul. Słonecznej nr działki 395/41”
- (Remont budynku zaplecza sportowego przy ul. Słonecznej
w Kochanowicach).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kochanowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398445
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wolności 5
1.5.2.) Miejscowość: Kochanowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-713
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: 34/3533100
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kochanowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://kochanowice.pl/urzad-gminy/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5a650852-11b4-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Renowacja budynku pełniącego funkcję pawilonu sportowegow Kochanowicach przy ul. Słonecznej nr działki 395/41”
- (Remont budynku zaplecza sportowego przy ul. Słonecznej
w Kochanowicach).
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a650852-11b4-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00309382
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00053715/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Renowacja budynku pełniącego funkcję pawilonu sportowego w Kochanowicach przy ul. Słonecznej nr działki 395/41
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00274138
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GIR.271.1.7.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja oraz renowacja wnętrz budynku pełniącego funkcję pawilonu sportowego zlokalizowanego w Kochanowicach przy ul. Słonecznej 13.
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w dokumentacji projektowej – Projekcie budowlanym – Załączniku nr 1 do SWZ, Przedmiarze robót - Załączniku nr 2 do SWZ – oraz STWiORB – Załączniku nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z treścią art. 255 ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinalizowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć te kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.W postępowaniu pn. „Renowacja budynku pełniącego funkcję pawilonu sportowego w Kochanowicach przy ul. Słonecznej nr działki 395/41” - (Remont budynku zaplecza sportowego przy ul. Słonecznej
w Kochanowicach), złożona została 1 oferta.
W dniu 12 lipca 2023 r o godz. 10:15 Komisja Przetargowa dokonała otwarcia ofert. W toku jej badania okazało się, że złożona oferta znacznie przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinalizowanie zadania, dlatego na mocy art. 255 ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający postanowił unieważnić postępowanie.
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Zamówienie jest objęte dofinansowaniem ze Środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki w ramach Programu Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej – edycja 2022.| 2023-07-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |