Budowa drogi wewnętrznej o długości 250,0m na działce nr 267 w m. Michałówka - FOGR (2 postępowanie)

Gmina Biała Podlaska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00309408
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00309408/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-17 09:57
Lokalizacja
Biała Podlaska, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-67d51994-1669-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5372354777
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00309408 z dnia 2023-07-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi wewnętrznej o długości 250,0m na działce nr 267 w m. Michałówka - FOGR (2 postępowanie)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Biała Podlaska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237397

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Prosta 31

1.5.2.) Miejscowość: Biała Podlaska

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-500

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: +48838889209

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@bialapodl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: gmina-bialapodlaska.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gmina-bialapodlaska.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi wewnętrznej o długości 250,0m na działce nr 267 w m. Michałówka - FOGR (2 postępowanie)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67d51994-1669-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00309408

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00024610/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa dróg gminnych, modernizacja nawierzchni asfaltowych (nakładki), utwardzenia działek.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00281798

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FZP.271.1.16.2023.RW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa drogi wewnętrznej o długości 250,0m na działce nr 267 w m. Michałówka - FOGR (2 postępowanie)
„Budowa drogi wewnętrznej o długości 250,0m na działce nr 267 w m. Michałówka – FOGR”:
-wykonanie ulepszonego podłoża z mieszanki cementowo piaskowej o Rm =2,5 MPa, o grubości 15 cm (stabilizacja gruntu na miejscu),
-wykonanie warstwy podbudowy zasadniczej z mieszanki mineralno-cementowo-emulsyjnej - gr. 15 cm,
-wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego gr. 5 cm wraz z oczyszczeniem i skropieniem międzywarstwowym,-
- roboty towarzyszące , całość zgodnie z przedmiarem robót stanowiącym Załącznik Nr 8 do SIWZ, dokumentacją projektową( Zał nr 8a do SIWZ - wyciąg), PN, Ustawą o ocenie systemu zgodności, przepisami Bhp oraz sztuką budowlaną.

UWAGA: dopuszcza się złożenie oferty wariantowej zamiast oferty podstawowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu wpłynęła jedna oferta, której cena znacznie przekracza zamiary finansowe Zamawiającego. Nie ma możliwości zwiększenia kwoty zamiarów do ceny tej oferty.
2023-07-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane