Konserwacja w br.ogólnobudowlanej i br.blacharsko-dekarskiej w bud.i na terenach nal.w 100% do m.st. W-wy oraz w lok.st.100% wł.m.st. W-wy znajd.się w bud. wspól.na terenie ZGN Śródmieście ADK Nr 4
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00309544
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00309544/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-17 10:27
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f292546f-247a-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 1070001293
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00309544 z dnia 2023-07-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Konserwacja w br.ogólnobudowlanej i br.blacharsko-dekarskiej w bud.i na terenach nal.w 100% do m.st. W-wy oraz w lok.st.100% wł.m.st. W-wy znajd.się w bud. wspól.na terenie ZGN Śródmieście ADK Nr 4
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012547634
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szwoleżerów 5
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-464
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zgn.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgn.waw.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie nieruchomościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Konserwacja w br.ogólnobudowlanej i br.blacharsko-dekarskiej w bud.i na terenach nal.w 100% do m.st. W-wy oraz w lok.st.100% wł.m.st. W-wy znajd.się w bud. wspól.na terenie ZGN Śródmieście ADK Nr 42.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f292546f-247a-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00309544
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Postępowanie w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2
ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021r., poz. 1129 z późn.zm.)
w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym (TZ-206/R/22) nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c), a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-97586d8b-6a61-11ed-aea3-5a7c432eaced
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZ-003/R/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 176518,59 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Konserwacja w branży ogólnobudowlanej polega na utrzymaniu budynków powierzonych Wykonawcy do obsługi ciągłej
sprawności technicznej. Wykonawca zobowiązany jest do regularnego sprawdzenia pomieszczeń ogólnodostępnych,
elewacji, otoczenia i innych elementów budynków, bezzwłocznego określanie stanów zagrożenia i zabezpieczanie
budynków i terenów będących w administrowaniu Administracji.
W przykładowy zakres czynności konserwacyjnych wchodzą roboty: roboty tynkowe i okładzinowe; roboty posadzkowe i
wykładzinowe; roboty malarskie; roboty stolarskie; roboty szklarskie; roboty kowalsko – ślusarskie; roboty zewnętrzne
(naprawa opasek, stopni schodowych, pochylni, wyrównanie zapadniętych nawierzchni chodników, placów asfaltowych,
wymiana nawierzchni z kostek brukowych; wymiana nawierzchni z płyt chodnikowych, …)
Konserwacja branży blacharsko-dekarskiej polega na utrzymaniu budynków powierzonych Wykonawcy do obsługi
konserwacyjnej w ciągłej sprawności technicznej. Wykonawca zobowiązany jest do regularnego przeprowadzania
przeglądów okresowych pokryć dachowych, rynien rur spustowych oraz obróbek blacharskich, bezzwłocznego określanie
stanów zagrożenia i zabezpieczania obiektów i terenów będących w administrowaniu Administracji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego| 2023-07-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |