Remont boiska sportowego na osiedlu Szymanowskiego w Brzeszczach

GMINA BRZESZCZE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00309771
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00309771/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-17 11:16
Lokalizacja
Brzeszcze, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b91dc55d-0055-11ee-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
5492197470
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty na placu budowyUsuwanie wierzchniej warstwy glebyRoboty rozbiórkoweUsługi w zakresie trawników

Wykonawcy

1 przyznane

KW LUPUS SPÓŁKA ZO.O.TYCHY, PL · lot 0
343 170 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00309771 z dnia 2023-07-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont boiska sportowego na osiedlu Szymanowskiego w Brzeszczach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZESZCZE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356305070

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 4

1.5.2.) Miejscowość: Brzeszcze

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-620

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@brzeszcze.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.brzeszcze.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b91dc55d-0055-11ee-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont boiska sportowego na osiedlu Szymanowskiego w Brzeszczach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b91dc55d-0055-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00309771

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00074326/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Remont boiska na osiedlu Szymanowskiego w Brzeszczach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00243542

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZP.271.14.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 287162,74 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont boiska sportowego na osiedlu Szymanowskiego w Brzeszczach
Teren inwestycyjny obejmuje działkę nr 1128/82 znajdującą się na Osiedlu Szymanowskiego w Brzeszczach. Obszar ten obecnie jest zagospodarowany poprzez zniszczone boisko, dojścia piesze, zieleń, siłownię zewnętrzną oraz plac zabaw. Nie jest ogrodzony. Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego obszaru położonego w Brzeszczach i oznaczony symbolami „M2” czyli tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej lub jednorodzinnej zwartej. Ogólny przedmiot zamówienia stanowią roboty budowlane realizowane w oparciu o dokumentacje projektową
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: Roboty budowlane polegające na remoncie zniszczonego boiska asfaltowego o powierzchni 560,70 m2. Modernizacja istniejącego boiska asfaltowego poprzez usunięcie starej nawierzchni wraz z podbudową oraz wykonanie nowej podbudowy wraz z wodoprzepuszczalną nawierzchnią poliuretanową (powierzchnia 380,25m2) z obrzeżem betonowym o wymiarach 6x20cm (pow. 6,65 m2). Nowa nawierzchnia boiska do wykonania z bezspoinowej syntetycznej nawierzchni na bazie granulatu gumowego i kleju poliuretanowego. Na tak przygotowanej powierzchni farbami poliuretanowymi wykonanie malowania 8 gier podwórkowych. Pozostałe 173,6 m2 należy zagospodarować trawnikiem z siewu. Ponadto, z uwagi na przyznane dla zadania dofinansowanie w zakres prac wchodzić będzie również wykonanie i montaż dwustronnej tablicy informacyjno-promocyjnej dotyczącej źródeł finansowania realizowanej inwestycji oraz jednostronnej tablicy z instrukcją do gier podwórkowych. Tablice wykonane w kolorze , w formacie B2 (1000cm x 70cm) należy zamontować na słupkach trwale powiązanych z gruntem. Projekt graficzny do uzgodnienia z Zamawiającym na etapie realizacji

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 343170,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 504300,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 343170,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KW LUPUS SPÓŁKA ZO.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 646301364

7.3.4) Miejscowość: TYCHY

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Podwykonawca firma COLOR-SPORT Adam Wilk - wykona cześć zamówienia:
1) zagospodarowanie terenu w zakresie urządzania i pielęgnacji zieleni,
2) roboty w zakresie kształtowania boisk,
3) roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne,
4) wykonanie nawierzchni

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 343170,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-07-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane