Świadczenie usług w ramach wiodącego ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego na terenie powiatu lęborskiego w ramach programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00310151
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-17 12:30
- Lokalizacja
- Lębork, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8411348772
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi rehabilitacyjneUsługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawnąUsługi fizjoterapiiUsługi psychiatryczne lub psychologiczne
Wykonawcy
7 przyznanych
Centrum Rozwoju i Terapii Dziecka. Gabinet Logopedyczny Magdalena GolubLębork, PL
22 874,8 PLN"Beata i Piotr", BEATA GIEŁAŻYNLębork, PL
23 400 PLNGaWi Gabriela WichertWicko, PL
22 100 PLNSowa- Centrum Terapii i Rozwoju Aleksandra BiałkLębork, PL
22 880 PLNFIZJOFUN Daria RaczkowskaLębork, PL
35 100 PLNCentrum Rozwoju i Terapii Dziecka. Gabinet Logopedyczny Magdalena GolubLębork, PL
22 874,8 PLNCentrum Rozwoju i Terapii Dziecka. Gabinet Logopedyczny Magdalena GolubLębork, PL
22 874,8 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.