Remont dróg transportu rolnego o nawierzchni bitumicznej położonych na terenie Gminy Proszowice województwo małopolskie

Gmina Proszowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00310422
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00310422/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-17 13:24
Lokalizacja
Proszowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5c49b44c-fed0-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
6821604469
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

WIESŁAW NOWAKOWSKIPiotrkowice Małe 97, PL · lot 0
655 870,22 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00310422 z dnia 2023-07-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg transportu rolnego o nawierzchni bitumicznej położonych na terenie Gminy Proszowice województwo małopolskie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Proszowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351556033

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 72

1.5.2.) Miejscowość: Proszowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 12 386 10 05

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@proszowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.proszowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzp.proszowice.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dróg transportu rolnego o nawierzchni bitumicznej położonych na terenie Gminy Proszowice województwo małopolskie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c49b44c-fed0-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00310422

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00066003/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Remont dróg transportu rolnego o nawierzchni bitumicznej położonych na terenie Gminy Proszowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00239082

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIP-RI.271.4.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 502343,06 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont dróg transportu rolnego o nawierzchni bitumicznej położonych na terenie Gminy Proszowice województwo małopolskie obejmujący:
1) remont drogi gminnej Jakubowice nr dz. 386 km dł. 100mb
2) remont drogi gminnej Jakubowice nr dz. 386 km dł. 159mb
3) remont drogi gminnej Opatkowice-Klimontów nr dz. 531
4) remont drogi gminnej Opatkowice-Klimontów Wielopole nr dz. 528
5) remont drogi gminnej Szczytniki Kolonia nr dz. 163
6) remont drogi gminnej Więckowice nr dz. 273
7) remont drogi gminnej Żębocin nr dz. 142
8) remont drogi gminnej Żębocin nr dz. 222.2
9) remont drogi gminnej Żębocin nr dz. 247
W przypadku braku środków Zamawiający może unieważnić postępowanie lub ograniczyć zakres zamówienia do 50%. Rozliczenie przedmiotu zamówienia będzie dokonane na podstawie kosztorysu powykonawczego

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 655870,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 785260,95 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 655870,22 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD USŁUG ROLNICZYCH I BUDOWLANYCH "AGROBUD" WIESŁAW NOWAKOWSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 682-110-41-00

7.3.4) Miejscowość: Piotrkowice Małe 97

7.3.5) Kod pocztowy: 32-104

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 655870,22 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2023-07-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane