Adaptacja pomieszczeń na potrzeby wirtualnej strzelnicy w budynku Szkoły Podstawowej w Milanowie
Gmina Milanów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00310472
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00310472/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-17 13:34
- Lokalizacja
- Milanów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-906a394c-0b4a-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 5391497093
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00310472 z dnia 2023-07-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja pomieszczeń na potrzeby wirtualnej strzelnicy w budynku Szkoły Podstawowej w Milanowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Milanów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237612
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościelna 11A
1.5.2.) Miejscowość: Milanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-210
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: 83 3567002
1.5.8.) Numer faksu: 83 3567621
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@milanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.milanow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-906a394c-0b4a-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja pomieszczeń na potrzeby wirtualnej strzelnicy w budynku Szkoły Podstawowej w Milanowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-906a394c-0b4a-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00310472
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00025054/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Adaptacja pomieszczeń na potrzeby wirtualnej strzelnicy w budynku Szkoły Podstawowej w Milanowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00261667
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.WS.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest adaptacja pomieszczeń na potrzeby wirtualnej strzelnicy w budynku Szkoły Podstawowej w Milanowie.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
- wymianę okien na okna PCV z szybą zespoloną, uchylno-rozwierne o współczynniku przenikania ciepła U=0,9W/(m2*K);
- wymiana istniejących posadzek,
- wymianę drzwi wewnątrzlokalowych wraz z dostosowaniem wielkości otworów do wymagań warunków technicznych
- montaż rolet
- modernizację instalacji elektrycznej
- montaż oświetlenia
- malowanie pomieszczeń objętych opracowaniem
- wykonanie zabudów kartonowo gipsowych istniejących rur
- wykonanie ściany projekcyjnej
- remont istniejącej studzienki (wymiana włazu, podłączenie do istniejącej kanalizacji PE32)
Szczegółowy zakres prac (Opis Przedmiotu Zamówienia) zawarty jest w Załączniku Nr 1 do SWZ – Projekt architektoniczno-budowlany adaptacji pomieszczeń wraz z przedmiarem robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotowe postępowanie ulega unieważnieniu w oparciu o art. 255 pkt 3) ustawy Pzp ustawy Pzp, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Po dokonanej analizie możliwości finansowej jednostki Zamawiający uznał, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 159569,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 159569,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-07-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |