Przebudowa pomieszczeń na potrzeby punktu przyjęcia prób laboratoryjnych oraz wykonanie węzła sanitarnego dla osób z niepełnosprawnościami w części niskiej budynku głównego WSSE w Rzeszowie
WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNA W RZESZOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00310750
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00310750/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-17 14:29
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4b517335-1575-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 8131736272
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00310750 z dnia 2023-07-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa pomieszczeń na potrzeby punktu przyjęcia prób
laboratoryjnych oraz wykonanie węzła sanitarnego dla osób
z niepełnosprawnościami w części niskiej budynku głównego WSSE w Rzeszowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNA W RZESZOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000291641
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: WIERZBOWA 16
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-959
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.wsse.rzeszow@sanepid.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/wsse-rzeszow
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4b517335-1575-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa pomieszczeń na potrzeby punktu przyjęcia próblaboratoryjnych oraz wykonanie węzła sanitarnego dla osób
z niepełnosprawnościami w części niskiej budynku głównego WSSE w Rzeszowie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b517335-1575-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00310750
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00128872/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa pomieszczeń na potrzeby punktu przyjęcia prób laboratoryjnych oraz wykonanie węzła sanitarnego dla osób z niepełnosprawnościami w części niskiej budynku głównego WSSE w Rzeszowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00282518
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OZ.272.2.13.2023.MZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót budowlanych stanowiących przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
• powiększenie otworu okiennego i wstawienie okna w pomieszczeniu 002 „Punkt poboru próbek”
• powiększenie pomieszczenia 002 „Punkt przyjęć próbek”
• w pomieszczeniu 011 „Pokój biurowy” zamurowujemy drzwi zewnętrzne
• połączenie pomieszczeń 010a,011,012 na Pokój biurowy 011
• z pomieszczeń 013 i 014 projektujemy pomieszczenia 012 WC niepełn. oraz 013 WC i 014 pokój socjalny
• W pomieszczeniu 004 w miejsce okna drzwi ewakuacyjne zewnętrzne
• W pomieszczeniu 004 nad projektowanymi drzwiami kurtyna powietrzna
Przedmiot zamówienia należy wykonać na podstawie nw. Dokumentów, które stanowią jednocześnie szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
a. Projekt techniczny i Architektoniczno – budowalny ( załącznik nr 9)
b. Specyfikacja Wykonania i Odbioru Robót ( załącznik nr 10)
c. Przedmiar robót ( załącznik nr 11)
d. Zasadami wiedzy technicznej, aktualnie obowiązującym Prawem Budowalnym wraz z aktami wykonawczymi oraz przepisami BHP
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45410000-4 - Tynkowanie
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa prawna unieważnienia postępowania:Art. 255 pkt.3 Ustawy Pzp- Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostaje unieważnione, ponieważ w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie wpłynęła żadna ważna oferta w kwocie jaką Zamawiający mógł przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Przed podjęciem decyzji o unieważnieniu postepowania Zamawiający przeprowadził analizę możliwości zwiększenia wskazanej pierwotnie kwoty, podejmując działania zmierzające do rozstrzygnięcia postępowania. Z uwagi na ich bezskuteczność zmuszony został do podjęcia decyzji jak na wstępie.
| 2023-07-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |