Przebudowa i wymiana instalacji elektrycznej i teletechnicznej w budynku Starostwa Powiatowego w Kutnie

POWIAT KUTNOWSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00310751
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00310751/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-17 14:30
Lokalizacja
Kutno, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0eb51ed5-ee3d-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
7752588040
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne w budynkachInstalacyjne roboty elektrotechniczneRoboty instalacyjne elektryczneInstalacje zasilania elektrycznegoPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychMaszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenieUsługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00310751 z dnia 2023-07-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i wymiana instalacji elektrycznej i teletechnicznej w budynku Starostwa Powiatowego w Kutnie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT KUTNOWSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016146

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki

1.5.2.) Miejscowość: Kutno

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@powiatkutno.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiatkutno.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0eb51ed5-ee3d-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa i wymiana instalacji elektrycznej i teletechnicznej w budynku Starostwa Powiatowego w Kutnie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0eb51ed5-ee3d-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00310751

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00037551/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Wykonanie wewnętrznej instalacji elektrycznej w budynku Starostwa Powiatowego w Kutnie przy ul. Kościuszki 16

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00209774

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.20.2023.EM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 373726,45 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy oraz wymiany instalacji elektrycznej i teletechnicznej w budynku Starostwa Powiatowego w Kutnie, zlokalizowanym w Kutnie przy ul. Kościuszki 16, zwanego dalej „urzędem”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią odpowiednio:
1) Dokumentacja projektowa, obejmująca:
- Projekt techniczny, stanowiący załącznik nr 1A do SWZ;
2) Przedmiar robót, stanowiący załącznik nr 1B do SWZ;
(Uwaga: ze względu na ryczałtowy charakter wynagrodzenia Zamawiający udostępnia przedmiar robót jako materiał poglądowo – informacyjny);
3) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (SST), stanowiąca załącznik nr 1C do SWZ;
4) Projekt umowy, stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.
3. Prace związane z wymianą instalacji elektrycznej i teletechnicznej prowadzone będą w dni pracy i w godzinach pracy urzędu, dlatego Wykonawca ma obowiązek koordynować je z Zamawiającym. Urząd pracuje od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) w godzinach od 7:30 do 15:30.
4. Zamawiający dopuszcza by roboty prowadzone były poza godzinami pracy urzędu. Wykonawca chcąc prowadzić prace poza godzinami pracy urzędu, zobowiązany będzie każdorazowo zgłosić to Zamawiającemu. Prowadzenie prac poza godzinami pracy urzędu możliwe będzie po uzyskaniu każdorazowo zgody na to od Zamawiającego.
5. Przy realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić, że prace objęte przedmiotem zamówienia wykonywane będą w czynnym obiekcie urzędu. W związku z tym Wykonawca zobowiązany jest zapewnić w trakcie realizacji zamówienia możliwość niezakłóconego funkcjonowania urzędu, w tym w szczególności niezakłóconego dostępu do narzędzi pracy, dostępu do sieci oraz połączeń teleinformatycznych i telekomunikacyjnych.
6. Ewentualne przerwy i ograniczenia w dostępie do wskazanych w pkt 5 mediów podczas realizacji prac należy uprzednio uzgodnić z Zamawiającym.
7. Gwarancja i rękojmia za wady:
1) Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę na wykonane roboty budowlano – montażowe i instalacyjne, wykonane instalacje oraz dostarczone i zamontowane urządzenia i elementy wyposażenia na okres wynoszący minimum 36 miesięcy od daty końcowego odbioru robót
(Ostateczny termin gwarancji i rękojmi wynikał będzie z oferty Wykonawcy).
2) Gwarancją i rękojmią są objęte wszystkie elementy wykonane przez Wykonawcę w ramach realizacji przedmiotowego zamówienia, w szczególności:
a) roboty budowlano-montażowe;
b) roboty instalacyjne;
c) wykonane instalacje;
d) dostarczone i zamontowane urządzenia i elementy wyposażenia w ramach realizacji umowy.
3) Gwarancja obejmuje:
a) usuwanie wszelkich wad tkwiących w rzeczy w momencie odbioru, jak i powstałych w okresie gwarancji,
b) wszelkie koszty związane z wykonaniem napraw gwarancyjnych, w szczególności koszty materiałów i robocizny oraz koszty dojazdu do miejsca naprawy, transportu, dostarczenia wyrobów budowlanych i urządzeń,
c) koszty usunięcia wszelkich szkód, wad i usterek, które powstały w wyniku użytkowania urządzeń lub materiałów użytych przez Wykonawcę, posiadających wadę ukrytą.
8. INFORMACJA NA TEMAT WIZJI LOKALNEJ:
Wykonawcy mogą zapoznać się z warunkami realizacji zamówienia w miejscu wykonywania robót budowlano-montażowych po uprzednim zgłoszeniu Zamawiającemu planowanego terminu odbycia wizji lokalnej. Wykonawca chcący odbyć wizję lokalną musi o tym z wyprzedzeniem poinformować Zamawiającego za pośrednictwem platformy eZamówienia lub na adres poczty elektronicznej zamowienia.publiczne@powiatkutno.eu. Zamawiający wyznaczy Wykonawcy termin odbycia wizji lokalnej.
Jednocześnie Zamawiający informuje, iż w trakcie odbywania wizji lokalnej nie będzie udzielać odpowiedzi na ewentualne pytania Wykonawców. Po odbyciu wizji lokalnej, Wykonawcy będą mogli zadawać pytania w trybie określonym w art. 284 ust. 1 ustawy Pzp.
Zamawiający, w odniesieniu do treści art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp, oświadcza, iż nie wymaga obligatoryjnego odbycia wizji lokalnej przez Wykonawców, którzy będą składać oferty w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.

9. WYMAGANIA DOTYCZĄCE ZATRUDNIENIA NA PODSTAWIE STOSUNKU PRACY:
Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub Podwykonawcę (w tym dalszego Podwykonawcę) osób wykonujących w trakcie realizacji zamówienia czynności polegających na wykonywaniu pracy fizycznej, operatorów maszyn i urządzeń.

10. WYMAGANIA WYNIKAJĄCE Z USTAWY O ELEKTROMOBILNOŚCI I PALIWACH ALTERNATYWNYCH:
Zgodnie z art. 68 ust. 3 ustawy z dnia 11 stycznia 2018 roku o elektromobilności i paliwach alternatywnych (t.j. Dz. U. z 2022 roku poz. 1083 ze zm.) Zamawiający wymaga aby Wykonawca zapewnił w trakcie realizacji zamówienia co najmniej 10% udział pojazdów elektrycznych lub pojazdów napędzanych gazem ziemnym we flocie pojazdów samochodowych, w rozumieniu art. 2 pkt 33 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2022 roku poz. 988 ze zm.), używanych przy wykonywaniu niniejszego zamówienia.

Zgodnie z art. 2 pkt 33 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym określenie „pojazd samochodowy” oznacza pojazd silnikowy, którego konstrukcja umożliwia jazdę z prędkością przekraczającą 25 km/h; określenie to nie obejmuje ciągnika rolniczego.

Zgodnie z art. 2 pkt 12 ustawy z dnia 11 stycznia 2018 roku o elektromobilności i paliwach alternatywnych określenie „pojazd elektryczny” oznacza pojazd samochodowy w rozumieniu art. 2 pkt 33 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym, wykorzystujący do napędu wyłącznie energię elektryczną akumulowaną przez podłączenie do zewnętrznego źródła zasilania.

Zgodnie z art. 2 pkt 14 ustawy z dnia 11 stycznia 2018 roku o elektromobilności i paliwach alternatywnych określenie „pojazd napędzany gazem ziemnym” oznacza pojazd samochodowy w rozumieniu art. 2 pkt 33 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym, wykorzystujący do napędu sprężony gaz ziemny (CNG) lub skroplony gaz ziemny (LNG), w tym pochodzący z biometanu, oraz posiadający:
a) silnik jednopaliwowy albo
b) silnik dwupaliwowy typu 1A, który pracuje w części gorącej cyklu testu dynamicznego ze średnim wskaźnikiem zużycia gazu nie niższym niż 90% oraz który na biegu jałowym nie zużywa wyłącznie oleju napędowego i nie posiada trybu pracy silnika zasilanego wyłącznie olejem napędowym w innym trybie pracy pojazdu niż serwisowy lub awaryjny występującym w fabrycznej instalacji gazowej, z którą homologowany jest pojazd albo, w przypadku silnika o zapłonie iskrowym, który posiada awaryjny zbiornik benzyny silnikowej o pojemności nie większej niż 15 litrów.

Udział, o którym mowa wcześniej, liczy się zgodnie z postanowieniami art. 36a ustawy z dnia 11 stycznia 2018 roku o elektromobilności i paliwach alternatywnych, tzn. udział pojazdów, elektrycznych lub pojazdów napędzanych gazem ziemnym we flocie pojazdów samochodowych, używanych przy wykonywania zamówienia oblicza się, stosując zasadę, zgodnie z którą wielkość tego udziału poniżej 0,5 zaokrągla się w dół, a wielkość tego udziału 0,5 i powyżej zaokrągla się w górę.

11. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia w zakresie przedmiotu zamówienia.
12. Ilekroć w dokumentach zamówienia jest mowa o materiałach lub wyrobach z podaniem znaków towarowych, patentów, nazw własnych, pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane od konkretnego wykonawcy oraz odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Oznaczenia te służą wyłącznie do opisania minimalnych parametrów technicznych, które powinny spełniać te produkty. Zamawiający za produkt równoważny będzie uznawał towar o nie gorszych parametrach technicznych i użytkowych niż wskazane w dokumentach zamówienia. W przypadku stosowania rozwiązań równoważnych należy zwrócić szczególną uwagę na kompatybilność elementów i założenia działania poszczególnych systemów i instalacji.
Zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy Pzp, Zamawiający nie może odrzucić oferty tylko dlatego, że oferowane roboty budowlane, dostawy lub usługi nie są zgodne z normami, ocenami technicznymi, specyfikacjami technicznymi i systemami referencji technicznych, do których opis przedmiotu zamówienia się odnosi, pod warunkiem, że Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

31000000-6 - Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie

51000000-9 - Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne
W dniu 15.06.2023 r. Zamawiający dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn. Przebudowa i wymiana instalacji elektrycznej i teletechnicznej w budynku Starostwa Powiatowego w Kutnie. Jako oferta najkorzystniejsza została wybrana oferta złożona przez Wykonawcę „A’BELL” sp. z o.o., Gdańsk, 80-177 Gdańsk.
Zamawiając w uzgodnieniu z Wykonawcą „A’BELL” sp. z o.o. początkowo ustalili termin zawarcia umowy na dzień 05.07.2023 r. Zgodnie z postanowieniami Specyfikacji warunków zamówienia Wykonawca zobowiązany był przed zawarciem umowy do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. W dniu 04.07.2023 r. Wykonawca „A’BELL” sp. z o.o. przesłał Zamawiającemu wiadomość z informacją, że zmuszony jest do przełożenia terminu zawarcia umowy i z prośbą o wyznaczenie nowego terminu. Zamawiający w uzgodnienie z Wykonawcą wyznaczył nowy termin na zawarcie umowy tj. dzień 14.07.2023 r.. W dniu 10.07.2023 r. Zamawiający wezwał Wykonawcę „A’BELL” sp. z o.o. do zawarcia umowy we wskazanym wcześniej terminie tj. do zawarcia umowy w dniu 14.07.2023 r. do godziny 14:00. Jednocześnie Zamawiający przypomniał Wykonawcy o konieczności wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy przed zawarciem umowy.

W dniu 14.07.2023 r. Wykonawca „A’BELL” sp. z o.o. przesłał Zamawiającemu oświadczenie następującej treści „Rezygnujemy z podpisania umowy w w/w postępowaniu.”. Tym samym należy stwierdzić, że Wykonawca „A’BELL” sp. z o.o. uchylił się od zawarcia umowy oraz nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Wobec powyższego zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

Uzasadnienie prawne
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. Przebudowa i wymiana instalacji elektrycznej i teletechnicznej w budynku Starostwa Powiatowego w Kutnie zostało unieważnione, na podstawie art. 255 pkt 7 ustawy Pzp, gdyż wykonawca, którego ofertę wybrano jako najkorzystniejszą uchylił się od zawarcia umowy i nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 381806,69 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 779000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2023-07-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane