Remont drogi gminnej w m. Karolew

Gmina Nieborów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00311063
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00311063/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-17 17:49
Lokalizacja
Nieborów, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eb1e56e1-fbc0-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
8341017678
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN GŁUCHOWSKISochaczew, PL · lot 0
237 903,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00311063 z dnia 2023-07-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej w m. Karolew

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nieborów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148360

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Legionów Polskich 26

1.5.2.) Miejscowość: Nieborów

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-416

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@nieborow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieborow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gmina-nieborow.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej w m. Karolew

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb1e56e1-fbc0-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00311063

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00020030/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont drogi gminnej w m. Karolew

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00235739

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GKI.271.7.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Remont drogi gminnej w m. Karolew”, gm. Nieborów o długości 463 m, obejmujący wykonanie następujących robót:
- wykonanie remontu nawierzchni jezdni asfaltowej,
- wykonanie remontu nawierzchni jezdni mijanki poprzez ich utwardzenie,
- wykonanie remontu poboczy gruntowych poprzez uzupełnienie, wyprofilowanie i zagęszczenie kruszywem łamanym,
- uzupełnienie zjazdów
▪ gruntowych – kruszywem łamanym

Jezdnia: w celu nadania odpowiednich spadków poprzecznych konieczne jest ułożenie warstwy wyrównawczej na istniejącej nawierzchni. Remont nawierzchni nie przewiduje frezowania nawierzchni poza odcinkami gdzie konieczne jest dowiązanie się do istniejących nawierzchni na krańcach robót oraz wlotach dróg podporządkowanych. Na krańcach opracowania na długości min 2m i całej szerokości jezdni należy sfrezować bądź rozebrać część nawierzchni w sposób umożliwiający wbudowanie warstwy ścieralnej wraz z warstwą wyrównawczą. Docelowy przekrój poprzeczny jezdni należy kształtować jako daszkowy ze spadkiem 2%. W miejscach istniejącego przekroju poprzecznego jednostronnego dopuszcza się jego pozostawienie wraz z doprowadzeniem do jednolitego spadku poprzecznego 2%. Powyższe nie dotyczy odcinków łukowych oraz prostych przejściowych. Zmiana pochylenia poprzecznego powinna odbywać się na prostych przejściowych o długości 15m.

Pobocza: po wykonaniu robót nawierzchniowych należy ściąć i wykorytować pobocza w zakresie umożliwiającym wykonanie poboczy z gruntu rodzimego miejscowego na szerokości 100cm warstwą grubości 10cm wraz z nadaniem spadku poprzecznego 6% w kierunku od jezdni.

Zjazdy: o nawierzchni gruntowej należy uzupełnić kruszywem stosowanym na uzupełnienie poboczy.

Rozwiązania konstrukcyjne:
a) Wykonanie nakładki asfaltowej na istniejącej jezdni:
– ułożenie warstwy ścieralnej z mieszanki AC11S grubości 4cm,
– ułożenie warstwy wyrównawczej z mieszanki AC16W w ilości średnio 75kg/m²,
b) Remont mijanek, polegający na miejscowej wymianie nawierzchni na:
- warstwa ścieralna z mieszanki AC11S grubości 4cm,
- warstwa wyrównawcza z mieszanki AC16W 75kg/m²,
- warstwa wiążąca z mieszanki AC16W grubości 6cm,
- podbudowa z kruszywa C90/3 grubości 20cm,
- warstwa piasku średnio grub. 15cm.
c) Remont części poboczy poprzez:
- ścięcie istniejących poboczy na głębokość oraz szerokość umożliwiającą uzupełnienie poboczy z mieszanki kruszywa niezwiązanego C90/3 warstwą grubości 10cm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 237903,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 423544,57 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 237903,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROG-BET Marcin Głuchowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 837-170-56-09

7.3.3) Ulica: Gawłowska

7.3.4) Miejscowość: Sochaczew

7.3.5) Kod pocztowy: 96-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 237903,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2023-07-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane