Przebudowa budynku, w tym pionu kuchennego w Zespole Szkół Specjalnych przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie w Łomży
MIASTO ŁOMŻA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00311182
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00311182/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-18 07:49
- Lokalizacja
- Łomża, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7b8d5c12-0a7f-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 7182144919
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00311182 z dnia 2023-07-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku, w tym pionu kuchennego w Zespole Szkół Specjalnych przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie w Łomży
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO ŁOMŻA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669921
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Stary Rynek 14
1.5.2.) Miejscowość: Łomża
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-400
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.sulkowski@um.lomza.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.lomza.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/um_lomza1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa budynku, w tym pionu kuchennego w Zespole Szkół Specjalnych przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie w Łomży2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b8d5c12-0a7f-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00311182
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00259227
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIR.271.2.12.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa budynku Zespołu Szkół Specjalnych wraz z modernizacją pionu kuchennego oraz elementami małej architektury i niezbędnym zagospodarowaniem terenu na obszarze działek o nr ew. 22834/1, 22834/2, 22834/3 przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5 w Łomży. W zakres prac wchodzą m. in.:
• przebudowa układu komunikacji pieszej w bezpośrednim sąsiedztwie strefy głównego wejścia,
• budowa małej architektury, w tym schodów terenowych zewnętrznych do kondygnacji piwnicy,
• budowa zadaszenia wejścia głównego do budynku,
• zmiana lokalizacji pochyli dla osób niepełnosprawnych,
• przebudowa geometrii schodów przed wejściem do dostaw,
• wykonanie projektowanych otworów okiennych i drzwiowych w ścianach nośnych w tym dodatkowych wejść z zewnątrz,
zamurowanie otworów okiennych w ścianach nośnych zewnętrznych, zmiana wielkości i geometrii,
• zmiany poziomu posadzki istniejącej w piwnicy na części budynku oraz wykonanie nowych posadzek - wykonanie podbić
fundamentów istniejących (lokalizacja i szczegóły w projekcie konstrukcji),
• przebudowa układu funkcjonalnego w zakresie budowy dźwigu windowego obsługującego piwnicę, parter oraz piętro,
• dostawa i montaż windy,
• przebudowa i modernizacja pionu kuchennego wraz z zapleczem socjalno-magazynowym,
• przebudowa węzłów sanitarnych,
• przebudowa układu funkcjonalnego pomieszczeń piwnicy: szatni, pomieszczeń socjalnych, gospodarczych oraz
magazynowych,
• wyposażenie kuchni,
• instalacje elektryczne,
• instalacje sanitarne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
44220000-8 - Stolarka budowlana
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45313100-5 - Instalowanie wind
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przed otwarciem ofert podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia: 1 437 581,00 zł. W wyznaczonym terminie wypłynęły 3 oferty, w tym oferta z najniższą ceną ofertową brutto wynoszącą 4 173 300,00 zł. Z uwagi na fakt, że oferta z najniższą zaproponowaną ceną brutto przekracza środki jakie posiada Zamawiający na realizację przedmiotowego zamówienia, a dodatkowo wielkości tych środków nie można w chwili obecnej zwiększyć do ceny najkorzystniejszej oferty, zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie prowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
| 2023-07-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |