37/23 – Świadczenie usługi transportu sanitarnego pacjentów dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej” – nr ref. 37/23
Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00311351
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-18 08:46
- Lokalizacja
- Bielsko-Biała, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5471842468
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
1 przyznane
DARTMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnowskie Góry, PL
749 595 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.